Võsalõikur FS 70 C-E

Mugav ja tugev võsalõikur. ErgoStart starteriga ja ergonoomilise kahekäekäepidemega suurte sitke rohuga alade niitmiseks.

Antud 2-MIX mootoriga võsalõikaja on mõeldud suuremahulisteks trimmerdamistöödeks koduhoovis või talupidamises. Seadmele on võimalik paigaldada ka 2 lõiketeraline murunuga. Mugavad kandetraksid komplektis.

AutoCut C 25-2 trimmipea - Trimmipead töötamise ajal vastu maapinda lüües pikendatakse trimmitamiili automaatselt. Trimmitamiili peale kerimiseks, ei ole trimmipead vaja avada, vaid tamiili lisamine käib trimmipea nuppu keerates.

Pika kasutuseaga seade, mis sobib suuremamahulisteks muru trimmerdamiseks koduaias, selle ümbruses ja talupidamises. 2-teralise murunoaga on võimalik lõigata kuni näpujämedusi puuvitsasid.

Seade, mis on mõeldud suuremamahulisteks trimmerdamistöödeks kodu- ja talumajapidamises. Seade on varustatud eriti kvaliteetse väntvõlli ja reduktoriga, mis tagavad hea vastupidavuse ja madala kütusekulu ka pikkadel tööpäevadel, lisaks on seadmel ErgoStart-kerggkäivitussüsteem. Komplektis mugavad kandetraksid.STIHL 2-MIX®

2-MIX: Kasutades STIHLi poolt väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See padi vähendab värske kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse-kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust paremini.


Antivibratsioonisüsteem - tagab väiksema vibratsiooni kasutaja kätele.

Eriterasest antivibratsioonivedrud ning uuest materjalist vibratsioonipuksid (sisaldab näiteks tsellofaani). Saag on töötamisel piisavalt jäik kuid samas ei kandu vibratsioon kasutaja kätele üle

Uus tooreklapisüsteem

Kergem käivitada. Kontrollpidemel on vaid suretinupp. Tooreklapi lülitil on kolm asendit: külmkäivitus, soe käivitus ja tööasend. Nuppu saab keerata alla vajutades ning see hüppab alati gaasi vajutades automaatselt tööasendisse. Kõik see kokku muudab käivitusprotsessi oluliselt mugavamaks

Alates: 399,00 €
Tööorgan Trimmipea Töömaht (cm3) 27,2 Mootori seeria 2-MIX Võimsus (kW) 0,9 Kaal (kg) 5,4
Farron kaart