Kaubamärgid, kataloogid ja väljaanded

 
Farroni poolt välja antud Aia- ja Metsaleht annab nõuandeid aia- ja metsatööks, lisaks on lehes intervjuu ühe legendaarseima aia- ja metsatehnika spetsialistiga Harri Liivatiga Saemeister OÜ-st.
 
NB! Tegemist on 2012 aasta väljaandega ning selles sisalduvad pakkumised enam ei kehti!

Mõnusat lugemist!
 
STIHL STIHL - Teerajaja juba 80 aastat.

Algusest peale on STIHL alati turule tulnud uute revolutsiooniliste ideede ja protsessidega. 80 aasta jooksul on STIHL’i nimi tõusnud esmaklassilise tehnoloogia sünonüümiks ja seda mitte ainult Euroopas, vaid ka Venemaal ning USA-s. Tänasel päeval teevad STIHL’i tooted töötavate inimeste elu kergemaks rohkem kui 160-s riigis üle maailma ning STIHL on saavutanud Nr 1 mootorsae tootja staatuse maailmas, omades 29-t importööri erinevates riikides üle maailma.

STIHL 2013 Tootekataloog
VIKING VIKING - Kvaliteetne kaubamärk aednikule. Viking GmbH koondab endas:
  • - unikaalset disaini
  • - innovatiivsust
  • - kvaliteetseid, vastupidavad ning hea esitlusvõimega masinad koos parimate tehniliste lahendustega
  • - mugavust ja ergonoomsust
  • - eksklusiivsust spetsialiseeritud diilerite juures

VIKING aiatooted lihtsustavad aiapidamist ning muudavad selle kergeks ja mugavaks. Isegi algajad aednikud võivad ette võtta töid, tundes ennast professionaalidena. Turvalisus, usaldusväärsus ning kasutuslihtsus teevad VIKING tooted usaldusväärseks koostööpartneriks igas aias. VIKING muruniidukitega saavad aednikud tõsta niitmis- ning multsimiskvaliteeti, tänu Multi-Mower tehnoloogiale. VIKING tooteid kasutades tunned ennast hästi, kuna oled teinud õige valiku.
 

VIKING 2013 Tootekataloog


LOGOSOL on Rootsi juurtega rahvusvaheline ettevõte ning LOGOSOL’i kaubamärk on esindatud rohkem kui 50-s riigis üle maailma. Antud hetkel on Logosol’il 3 peakontorit; Rootsis, Norras ja USA’s. LOGOSOL on juhtiv väikeste puidupinkide tootja maailmas. LOGOSOL’i tooted on tuntud oma lihtsuse, tugevuse ning efektiivsuse poolest. LOGOSOL pakub masinaid väikeettevõtjatele puidutöötluse vallas alates höövelpinkidest lõpetades saeveskitega. LOGOSOLl on tootnud puidutöötlusmasinaid paljudesse riikidesse, kuhu suurt saeveskit ning suuremõõdulist puidutöötlusettevõtet pole võimalik ehitada. LOGOSOL on pühendunud usaldatavale lahendusele väikesele puidutöötlejale.

NB! Farron Tehnika OÜ jätab endale õiguse muuta hindu, varustust ja tehnilisi andmeid ette teatamata.
Pildid on illustreeriva tähendusega.
Hinnad sisaldavad 20% käibemaksu.