Survepesur RE 143

Suure veehulga ja survega metallpumbaga pesur. Pikk ja keeratav pesupüstol võimaldab mugavalt ja ise kuivaks jäädes tööd teha. Uue lahendusena on pesuril hoidik pesudüüsidele. Lisana survenäidik ja surve reguleerimisvõimalus. Integreeritud pesuainepaak. Metallliitmikutega pesupüstol.

Komplekti kuulub rotojet pesudüüs raskema mustuse eemaldamiseks, reguleeritav pesudüüs madal- ja kõrgsurveks.


STIHLi survepesuridSurvepesurite tootmisel on STIHL kindlaks jäänud oma põhinõudele - kõik tooted, mis kannavad nime STIHL on väga kõrge kvaliteedi ning kasutusmugavusega ja võrreldavad ainult parimate konkurentidega turul. Survepesurid RE 88 - 129 Plus on mitmeteks pesutöödeks koduaias. Mugav disain, täiustatud kasutusomadused ja praktilised detailid (sh alumiiniumist pumbapea, teleskoopkäepide, kiirühendustega voolikud ning püstolid) muudavad töö nende pesuritega mugavaks ja kergeks. Raskemateks puhastustöödeks sobivad RE 143 ja 143 Plus pesurid. Need mudelid on tänu oma kasutusmugavusele, välisdisainile ja ergonoomiale pärjatud iF tootedisaini auhinnaga. Juhtlülitid on kergesti nähtavad, puhastusaine paak on läbipaistev ja lihtsaks puhastamiseks ja täitmiseks kergesti eemaldatav, veesurvet ja -kogust saab reguleerida, mis muudab need pesurid ka keskkonnasõbralikuks.
Alates: 499,00 €
Voolik 10 m, metallrüüsiga kumm tekstiilkattega Imemisjõudlus k.a. ima trassisurveta ja imemiskõrgusega 0,5m Võimsus (kW) 2,9 Veesurve (bar) 150 Tööpinge (V) 230 Maksimaalne veetemperatuur (C) 60 Veehulk (l) 610 Kaal (kg) 26,4
Farron kaart