Saeraam Big Mill LSG Pro (komplektis 2xTimberjig, ühenduslüli, juhtrelsid ja otsatoed)

Big Mill Pro

Lõigake väärtuslikke, ülemõõdulisi palke professionaalselt.

Osad: 1 Big Mill Basic, 1 täiendav saeraam TimberJig, 1 täiendav 2,75 m juhtrelss, 1 LSG komplekt, 2 otsakinnituse pikenduslatti (90 cm või 120 cm), 2 täiendavat kinnitusplaati, 1 lisa juhtrelsi kinnitus.
Palgi läbimõõt: 135 cm, juhtrelsijuhikuga 105 cm.
Seadmel Big Mill Pro on suur lõikamistäpsus. Saate laiad, millimeetri täpsusega lõiked kogu palgi pikkuses. Süsteemis on Big Mill LSG kahe Timberjigsiga, Big Mill Basicu kinnitused, pikendatud toed, mis hoiavad kahte juhtrelssi palgi kummalgi poolel ja kaks täiendavat tugevamat kinnitusplaati palgiotste jaoks.

Tasub teada BIG Mill süsteemi kohta
•Lõigake võimalikult lühikesed palgid ning edasine töö on täpsem ja hõlpsam. Alumiiniumist juhtrelsse saab kokku sobitada Ja vajadusel pikendada. Need on saadaval pikkustes 0,5 m, 1 m ja 2,75 m.
•Kui juhtrelss on pikem kui 4 m, tuleb sobitada juhtrelsi tugi palgi keskele. Kui see on pikem kui 7 m, tuleb kasutada kahte juhtrelsi tuge.
•Kui te soovite oma puidutööprojekte edasi arendada, siis saab lauasaagimisrakise Timberjig ja Big Mill süsteemi juhtrelsse sobitada saeraamiga Logosol Sawmill Ja Woodworker’s Mill.
•Paketid on koostatud nii, et teil on olemas kõik vajalik, kuid kõiki süsteemi osi saab ka eraldi tellida.
•Lisateavet süsteemi kõikide võimaluste, osade ja tarvikute kohta saate lugeda juhendist.
•Me saame teile kaasa anda palkide saagimiseks vajaliku kettsae, juhtlati ja ketid, aga te saate kasutada ka standardseadmeid, kui teil on juba olemas kahe juhtplaadipoldiga kettsaag.
•Saagimine on lõbus! Raske on ületada rõõmu, mille saate oma esimese laua saagimisest!

Vaata lisa: http://www.logosol.ee/saeraamid/big-mill-system/big-mill-pro.html

Alates: 2 040,00 €
Farron kaart