Robotniiduk IMow RMI 632 P, 4000m²

SAADAVAL MÄRTS 2019
Kampaania komplektis: STIHL akutrimmer FSA 56 Compact koos laadija AL101 ja aku AK10

Nagu ka toote nimi IMow tõlgituna ütleb "mina niidan", siis see iseloomustab ideaalselt STIHL´i robotniidukit. Samal ajal, kui Sina oled tööl, veedad aega sõprade seltsis, mängid lastega või puhkad, niidab IMow Sinu muru.

Robotniidukil on mitmeid eeliseid, mida tavaniidukiga on keeruline saavutada

■ Muru on alati niidetud
■ Ajasäästlik
■ Tihe ja regulaarne niitmine häirib sambla teket sedavõrd, et sammal taandub
■ Vastavalt Sinu vajadusele on võimalik koostada niitmisplaan juhtudeks kui soovid oma aias toimetada ega taha, et IMow samal kellaajal niidaks
■ Iga käivitusega muudetakse lõiketera pöörlemissuunda, nii püsib tera poole kauem teravana
■ Komplekti kuuluva juhtimispuldiga saab niita ka väljaspool ettemääratud niiduala, nt. aiatagused
■ Mitu turvalisuse taset - kasutaja PIN kood
■ Nihkega kojusõitmise funktsioon - vaikimisi sõidab robotniiduk koju mööda perimeetritraati, kuid on võimalik tänu tarkvarale panna robot koju tulema perimeetertraadist nihkega 0,3-0,7m. Tagab selle, et robot tuleb laadimisdokki alati erinevas jäljes.
■ Koridor süsteem - võimalik paigaldada laadimisdokk niidupinnast eemale, selleks on vajalik lisavarustusena AED 600 juhtmete komplekti.
■ Vaikne ja turvaline - robotniiduki müratase niitmisel on 48db ja turvalisus on tagatud väga paljude lisa sensorite(tõste ja põrke) ja ka suure STOPP nupuga, mis lülitab roboti kõik süsteemid välja.
■ Kallakutel niitmine – 45% (24˚)
■ Vihmasensor - muudetava vihmapiisa suurusega

Standart varustus - laadimisdokk, laadimisdoki juhe, aku, iRuler - perimeetertraadi paigalduseks.
Alates: 2 799,00 €
Komplektis aku Jah Aku võimsus 194 Wh Aku tüüp Li-Ion Aku laadimisaeg (min) 60 Kompletis Laadija Jah Lõikekõrgus (mm) 20-60 Tööorgan 1 niidutera Lõikelaius (cm) 28 Mootori seeria Hooldevaba harjadeta elekrimootor Kõrguse reguleerimine Tsentraalne Niitmisala kuni 4000 Multšimine Jah Kaal (kg) 13 Keskmine niitmise aeg (min) 150
Farron kaart