Robotniiduk IMow RMI 422 PC, 1700m², GPS

KAMPAANIA KOMPLEKTIS:
STIHL akutrimmer FSA 45 kodukasutajale koos integreeritud 18V/2,0Ah Lithium-Ion akuga.

Seeria RMI 4: Tõhus niitmine lühikese ajaga. Mida lühemat aega teie robotniiduk iMow töötab, seda kiiremini saate oma muru jälle vabalt kasutada. 1700 m2 murupinda niidab mudel RMI 422P ideaaltingimustes kõigest 28 tunniga nädalas.

STIHL´il on iMow RMI 422PC robotniiduki haldamiseks ka nutitelefoni jaoks mõeldud rakendus. See rakendus ühendab robotniiduki ja mobiilirakenduse ühte võrku. See rakendus on ideaalne keerukamate aedade murupindade niitmiseks.

Kompaktse suuruse tõttu on 20 cm niitmislaiusega mudel RMI 422PC eriti hea manööverdusvõimega ja sõidab uudishimulikult aia igasse nurka ja ei kohku ka kuni 40% kaldenurga ees.

Lihtsalt seadistatav vihmaandur, tsentraalne kõrguse reguleerimine, LED eestikeelne seadistusmenüü ja PIN varguskaitse teevad robotniiduki kasutamise ja programmeerimise ülilihtsaks.

Standart varustus - laadimisdokk, laadimisdoki juhe, aku, iRuler - perimeetertraadi paigalduseks.

Tasuta tarkvara App Store ja Google play-s arvutile ning nutitelefonidele!
Alates: 1 899,00 €
Ääre niitmine Seadistatav automaatselt ja käsklusega juhtpuldilt jaamast või mobiilse GPS rakendusega Aku mahtuvus (ah) 4,5 Aku pinge (V) 18,5 Arvestuslikud töötunnid nädalas (h) 28 Komplektis aku Jah Aku võimsus (Wh) 80 Aku tüüp Li-Ion Aku laadimisaeg (min) 90 Kompletis Laadija Jah Lõikekõrgus (Mm) 20-60 Tööorgan Kahepoolne multšimistera Lõikelaius (cm) 20 Mootori seeria Hooldevaba harjadeta elekrimootor GPS JAH GPS tarkvara TASUTA ja lisatasudeta GPS teavitus SMS Kõrguse reguleerimine Tsentraalne Juhtpult LCD eestikeelne Käivituspunktid Laadimisjaam +4 punki niitmisraadiuse seadistusega Kallutusandur JAH Käsiniitmise võimalus EI Laadimine Auromaatne vajaduspõhine Laadimisjaama sõitmine Automaatselt ja käsklusega juhtpuldilt jaamast või mobiilse GPS rakendusega Niitmisala (m²) kuni 1700 Multšimine Jah Niidugraafik Dünaamiline ja seadistatav juhtpuldilt PIN kood PIN kood 4 astet Põrkeandur JAH Tõusukalle (˚) 22 Tõusunurk (%) kuni 40 Vihmasensor JAH astmeliselt muudetav Kaal (kg) 9 Keskmine niitmise aeg (min) 60
Farron kaart