Robotniiduk IMow MI 632 P ~4000m²

Nagu ka toote nimi IMow tõlgituna ütleb "mina niidan", siis see iseloomustab ideaalselt VIKING´i uut robotniidukit. Samal ajal, kui Sina oled tööl, veedad aega sõprade seltsis, mängid lastega või puhkad, niidab IMow Sinu muru.

Robotniidukil on mitmeid eeliseid, mida tavaniidukiga on keeruline saavutada

■ Muru on alati niidetud
■ Ajasäästlik
■ Tihe ja regulaarne niitmine häirib sambla teket sedavõrd, et sammal taandub
■ Vastavalt Sinu vajadusele on võimalik koostada niitmisplaan juhtudeks kui soovid oma aias toimetada ega taha, et IMow samal kellaajal niidaks
■ Iga käivitusega muudetakse lõiketera pöörlemissuunda, nii püsib tera poole kauem teravana
■ Komplekti kuuluva juhtimispuldiga saab niita ka väljaspool ettemääratud niiduala, nt. aiatagused
■ Mitu turvalisuse taset - kasutaja PIN kood
■ Nihkega kojusõitmise funktsioon - vaikimisi sõidab robotniiduk koju mööda perimeetritraati, kuid on võimalik tänu tarkvarale panna robot koju tulema perimeetertraadist nihkega 0,3-0,7m. Tagab selle, et robot tuleb laadimisdokki alati erinevas jäljes.
■ Koridor süsteem - võimalik paigaldada laadimisdokk niidupinnast eemale, selleks on vajalik lisavarustusena AED 600 juhtmete komplekti.
■ Standart varustus - laadimisdokk, laadimisdoki juhe, aku, iRuler - perimeetertraadi piagalduseks
Lisavarustusena saadaval perimeetertraat(150m-läbimõõduga 0,75mm ja 500m-läbimõõduga 1,5mm) ja traadi kinnitamiseks vaiad.
■ Vaikne ja turvaline - robotniiduki müratase niitmisel on 48db ja turvalisus on tagatud väga paljude lisa sensorite(tõste ja põrke) ja ka suure STOPP nupuga, mis lülitab rakendumisel roboti kõik süsteemid välja.
■ Vihmasensor - muudetava vihmapiisa suurusegaAlates: 2 299,00 €
Komplektis aku Jah Aku võimsus 194 Wh Aku tüüp Li-Ion Aku laadimisaeg (min) 60 Kompletis Laadija Jah Lõikekõrgus (mm) 20-60 Tööorgan 1 niidutera Lõikelaius (cm) 28 Väljavise Ei Mootori seeria Hooldevaba harjadeta elekrimootor Kõrguse reguleerimine Tsentraalne Niitmisala kuni 4000 Ideaalne niitmisala 2000 Multšimine Jah Kaal (kg) 13 Keskmine niitmise aeg (min) 150
Farron kaart