Farron Tehnika koostööprojektid ja partnerid

 

STIHL ei ole ainult mootorsaed ja metsatehnika või puhastus- ja ehitustehnika. STIHL tähendab uudseid tehnoloogiaid ja ideid. STIHL on 90 aasta pikkuse ajalooga tipptehnoloogia sünonüüm. Täna tähistab kaubamärk STIHL üle maailma kvaliteeti ja teenindust. Farron Tehnika STIHL'i maaletoojana hindab samuti kvaliteeti ja kvaliteetset teenust, mida läbi oma edasimüüjate pakkuda.

 

Ilma ühiskonda panustamata ei ole järjepidvust ja arengut, seepärast on Farron Tehnika'l STIHL'i maaletoojana mitmeid koostöö- ja sponsorprojekte, mis märkimist väärivad. 

 

Team Ghost STIHL

www.facebook.com/driftteamghost

Team Ghost STIHL on Eesti poolprofessionaalne drifti team - vaieldamatult on ta kõige kuulsam drifiti team Eestis. Farron Tehnika ja team'i vaheline koostöö sai alguse 2014. aastal kui Farron Tehnikast sai team'i peasponsor. Nüüdseks tehakse koostööd juba kolmandat aastat ja eesmärke seatakse järjest suuremaks.

 

Xtreem CUP 2016 raiespordisari

www.metsaselts.ee

Raievõistlusi on Eestis korraldatud ja parimaid selgitatud juba aastakümneid. Eesti saemehed on maailma parimad - maaimameistrivõistlustelt on toodud igat värvi medaleid - nii alavõite kui üldvõite. 2010. aastal tuli Andres Olesk maailmameistriks. STIHL on raievõistlusi toetanud juba ligi 10 aastat. Alates 2015. aastast on STIHL raievõistluste peasponsor. Käesoleva aasta võistluste sari kannab nime Xtreem CUP 2016 ning koosneb see kolmest osavõistlusest - Kevadkarikas, Eesti meistrivõistlused, TOP10

 

Luua Metsanduskool

Luua Metsanduskool

www.luua.ee

Luua Metsanduskool õpetab välja spetsialiste metsanduse, aianduse ja turmisi valdkonnas. Farron Tehnika teeb Luua Metsanduskooliga igapäevaselt koostööd juba aastaid, sest kvaliteetne ja kaasaegne haridus on mõlemapoolne eesmärk. Aastate jooksul on kööstöös kooliga kaasajastatud õppeklasse ning sisustust ja võimaldatud erinevaid õppematerjale. Lisaks eelnevale antakse välja ka STIHL nimelist stipendiumi metsanduse õpilastele ja 2016. aastast alates antakse välja ka VIKING nimelist stipendiumi aianduse õpilastele.

Luua Metsanduskooli tutvustav video

 

StreetMoto - motoorienteerumine

orienteerumine.streetmoto.ee

Tõesti-tõesti, tavaliselt ollakse harjunud, et orienteerumine käib kaasas jooksmise ja seiklusspordiga. Motoorienteerumine võtab aga hoopis teised mõõtmed selles maailmas ja viib motomehed hoopis teistmoodi paikadesse ning paneb proovile nende võimed, seiklushimu ja oskused. Motoorienteerumise sari koosneb 7 erinevast etapist, kus nii metsas müttajatel kui asfaldi meestel on võimalus oma lemmikharrastusega tegeleda. Eesmärk pole võit vaid osavõtt ja kes on viimane, pole hapupiimane! 

 

Klubi Tartu Maraton

www.tartumaraton.ee

2015. aastal alustas Farron Tehnika koostööd Klubi Tartu Maraton'iga pakkudes Tartu Rattamaratonil suurepäraseid rattapesemise võimalusi. Arvestades, et tegu on maailma suuruselt kolmanda rattamaratoniga siis on STIHL'i survepesurite sari täiesti kohane, et pakkuda tipptasemel rattapesu võimalusi - 20 kohaga pesuala on klass omaette!

  

Korrus3

www.korrus3.ee

Sotsiaalse vastutustundega Eesti suurim maadlusspordikeskus. Ka Farron Tehnika tunnetab sotsiaalse vastutuse olulisust, seepärast toetatakse laste ja noorte vabaaja tegevusi ja arengut. Maadluskeskus Korrus3 - lastetrennid, väikelaste müramine, suvelaagrid, lastelaagrid. Noorte ja suurte maadlus, üldfüüsiline treening, MMA baasil püstivõitlus (poks, kickpoks), jiu-jitsu (lukumaadlus).

 

Spets HS

www.puukujud.ee

Puukujude meistrid Raivo Perandi ja tema poeg Joosep on valmis mesterdanud nii mõnegi puukuju. Nende tehtud saevigurdusi võib näha ja katsuda üle Eesti. Nende ideeks on anda mahavõtmist vajavale puule uus elu ja eesmärk, pakkuda silmailu ja ka praktilist kasutust.

Raivo on puukujude juurde jõudnud ehitusvaldkonnast, sealt on alguse saanud suuremate ja ekstreemsemate ehitiste kokku panek. Lisaks lugematul hulgal tehtud puukujudele tehakse mänguväljakuid ja laste atraktsioone lasteaedadele ja mängualadele ning atraktsioone loodusparkidele ja matkaradadele. Raivo poeg Joosep on mõistagi oma tee kujude juurde leidnud järgide ida eeskuju.

 

Puukujurid

Mootorsaevõlurid

www.puukujurid.ee

Otsite laastukatuseid, puukujusid, aiamööblit, erinevaid puutöid? Puukujurid saavad Teid aidata kõige sellega! Tõelised lastemagnetid läbi aastate on olnud nõiamajad ja piraadilaevad - just täpselt sellised nagu nad vahvates multifilmides paistavad. 

Tuntuimatest kohtadest saab nende kätega valmistatud mööblit leida Piusa koobaste külastuskeskusestVudila mängumaalt  ja 2011 aasta sügisest ka Võhanduveere vabaõhukeskusest. Veebist leiab hulgaliselt pildimaterjali läbi aastate tehtud töödest. Tore on tõdeda, et tänaseks hinnatakse nende töid ka väljaspool Eestit. Otse loomulikult on kõik need tööd tehtud STIHL'i mootoraagisid kasutades.

 

ELH Palkehituse OÜ

ELH Palkehituse OÜ

www.palkehitised.ee

ELH Palkehituse OÜ on asutatud 2005 aastal. Ettevõtte põhitegevuseks on palkmajade ja kõikvõimalike muude palkehitiste ehitus käsitööna. Palkmajad valmivad nii ümar- kui ka kantpalgist ning ka ümar- ja kantpalgi kombi-natsioonis. Käsitöö kogu protsessi ulatuses ja kliendi soovid annavad igale palkehitisele kordumatuse ning võlu.

Esmaklassilise ning ilusa lõpptulemuse tagavad kogenud ja professionaalne meeskond, kvaliteetne kuiv tooraine ja pühendumus. Meeskond omab üle 10 aastast kogemust palkamajade ehituse alal. Palkmajade ehitamisel on kogemusi Eestis, Soomes, Taanis, Norras ning ka Saksamaal.

ELH Palkehituse OÜ kuulub Eesti Puitmajaliitu