Oksa- ja aiajäätmete purustaja GB 460 C

Lihtsalt topelthea: võimas bensiinimootoriga lahutatud purustuskambritega multipurusti.Kahe-kambrisüsteem pehme ja
kõva materjali eraldi peenestamiseks. Tänu eriti suure täiteavaga sirgele lehtrile on mugav töödelda pehmemat materjali.
Tahapoole väljapööratav okste sisestusava võimaldab peenestada suuremaid oksi.
Bensiinimootoriga multipurusti GB 460 C neelab sama hästi kui kõike: nii pehmet materjali kui ka 75 mm paksuseid oksi. Lihtsat täitmist võimaldavad kaks eraldi ava, vajaliku jõuga varustab tugev, eriti vaikne ja võimas bensiinimootor. Kõik VIKINGi purustid vastavad 100% ohutusstandardite uutele nõuetele.

Eriti suur lehtri ülemine osa integreeritud pritsmekaitsmega
Väljapööratav täitelehter oksamaterjali jaoks
Uut tüüpi turvalüliti «one click / one turn»
Lõikesüsteem «Multi-Cut 450» uuendusliku kahekambri-süsteemiga
Suured õhkrehvid lihtsamaks transportimiseks
Uue kujundusega pritsmekaitsmega väljavise suuremaks turvalisuseks ja materjali suunatud kogumiseks
Ülitugevast POLYMERIST korpus, mis talub ka väga tugevaid lööke
Jõulised, võimsad mootorid OHV tehnoloogiaga
Eraldi tööriistasahtel

Igal kevadel oleme jälle olukorras, kus on vaja lahti saada hunnikust puudelt lõigatud okstest. Kõige kasulikum on oksad purustada ning saadud hakmed põõsastele ja lillepeenardele multšiks kasutada. Ideaalne on segada oksapuru eelneval aastal kogutud murumultšiga ja saada nõndaviisi bioloogiline väetis. Suured oksahunnikud on kohe minevik, ei mingit põletamist ja säästame ka keskkonda. Tänapäevane oksapurustaja ei ole mõeldud ainult okstele, vaid sobib ka kõikidele aias purustamist vajavatele taimedele, mida saame kasutada kompostina.

Oksapurustaja valikul tasub uurida:
• kuidas on tagatud turvalisus. Oksapurustaja on ohtlik tööriist, mille puhul tuleb alati kasutada etteantud turvavarustust, igasugune masina puhastamine ja lahtitegemine peab olema tagatud turvalülititega.
• missuguseid terasid on oksapurustaja puhul kasutatud ja kuidas on tagatud oksa sissetõmme purustajasse. Jälgida tuleb, et ter
Alates: 2 049,00 €
Kogumiskorv (l) Lisavarustusena Tööorgan Multi-Cut 450 Mootori seeria B&S seeria 3115 OHV Maks. Oksa jämedus (MM) 75 Võimsus (kW) 6,60 Spindli kiirus (rpm) 2800 Kaal (kg) 75
Farron kaart