Murutraktor MT 4112.1 S

Ajasäästlik ja ergonoomiline, võimaldab niita suuri murupindasid ilma vahepausideta.

Kas tahate muruniitmisel korralikult aega säästa? Siis on MT 4112 S murutraktor T4 seeriast just õige valik, sest sellega niidate ilma murukogumiskorvi tühjendamata. Tänu külgväljaviskega niiduseadmele pole vaja ka niidetud rohtu käidelda. Selle asemel saab segamatult T4 seeria ergonoomilisust ja vaimustavaid sõiduomadusi nautida: Näiteks ühe pedaaliga veoajam, mille puhul saab käsihoova abil sõita nii edaspidi kui tagurpidi. Nii on manööverdamine tänu eriti väiksele pöörderaadiusele kiire ja tõhus.

Uus T4 seeria. Nüüd saate niita piiranguteta.

■ kompaktne külgväljaviskega murutraktor
■ ajasäästlik ja mugav niitmine ilma murukogumiskorvita
■ 7-astmeliselt reguleeritav niitmiskõrgus
■ jõuline, väga hea niitmisvõimsusega
■ suurepärase manööverdusvõimega
■ Integreeritud haakeseade võimaldab lihtsalt kinnitada haagiseid ja lisaseadmeid

Kasutajamugavus

Masin on hõlpsasti käsitsetav. Avara sisenemisalaga ja palju ruumi jalgadele. Istuge, keerake võtit ja mootor töötab. Elektromagneetilise siduriga niiduseadme saab mugavalt juhikohalt sisse lülitada.
Kõik juhtelemendid on ülevaatlikud ja kergesti ligipääsetavad.Niidukõrgust saab reguleerida mugavalt juhiistme kõrvalt, seitsmes erinevas astmes 35-90 mm.
Mõlemapoolse kogumise ja juhtimise süsteemiga niiduseade haarab endasse ka servas oleva muru.
Mugava ja sujuva sõidu, just kui automaatkäigukastiga, tagab hüdrostaatiline veoajam.

Hind: 2 499,00 €

/ 2 749,00 €

Komplektis aku Jah Kompletis Laadija Ei Kogumine Ei Lõikekõrgus (mm) 35-90 Tööorgan 2 niidutera Lõikelaius (cm) 110 Väljavise Jah Vedamine Hydro Mootori seeria B&S seeria 4175 OHV Kõrguse reguleerimine Tsentraalne Multšimine Lisavarustusena Võimsus (kW) 9.4 (2800/min) Kaal (kg) 206
Farron kaart