Murutraktor MR 4082.1 kogujaga 250L

Hea manööverdusvõimega, ülevaatlik ja täpne: R4 seeria istmega muruniiduk.

VIKINGi istmega muruniidukiga on tagatud nii suur niitmisvõimsus kui ka sõidurõõm. Tänu äärmiselt lihtsale käsitsusele saate niita suuri murupindu kiiresti ja mugavalt, kitsal pinnal pöörab niiduk täpselt ümber puude ja põõsaste ning on väga hea manööverdaja.
Manööverdusvõimet suurendab ka vaba nähtavus ettepoole. Kitsa konstruktsiooniga mudel on eriti ergonoomiline: siin on
insenerid kõigele mõelnud, et muuta muruniitmine meelelahutuslikuks elamuseks. Seeria R4 kokkuvõtlikult:


■ hea manööverdusvõimega kitsas istmega muruniiduk
■ ülevaatlik ja lihtsalt käsitsetav
■ kompaktne konstruktsioon, suur niitmisvõimsus
■ ideaalne kitsastele aladele


Kasutajamugavus

Väsitab kasutajat vähem - VIKING on juhtimissüsteemi üles ehitanud selliselt, et see sarnaneks võimalikult palju auto juhtimisele. Kõik juhtkangid asuvad rooli läheduses (edasi-tagasi käik, terade käivitud, mootori käivitus, mootoripöörete reguleerimine jne), iste on kõrge seljatoega ja reguleeritav ette-taha, üles-alla. Lisaks on jalgade ruum võimalikult madalale toodud, et oleks lihtne rooli istuda, samuti on jalgade ruum piisavalt suur ka väga pikkade inimeste jaoks.

Mootor

VIKING EVC, Briggs&Stratton ja Kohler on tuntud kvaliteetmootorite tootjad. Kuna VIKING püüdleb igas detailid kompromissitu kvaliteedi poole, siis on just neid mootoreid kasutatud kõikidel VIKING toodetel. Lisaks on VIKING varustanud kõik akult käivitatavad seadmed kvaliteetseima akuga. Nii ongi kõikidel VIKING traktoritel geelakud, mis on pikaealised ja vastupidavad, ka jahedates tingimustes.

Vastupidav ja ilmastikukindel värvkate

VIKING niidukid on värvitud spetsiaalse pulbervärviga, mis jätab pinnale piisavalt paksu värvkatte, et väiksemad kraapsud ei jõua metallpinnani ning tagab värvi püsimise pinnal. Kõik "plastik" osad on valmistaud vastupidavast ja löögikindlast polümeerist.
Alates: 2 649,00 €
Komplektis aku Jah Kompletis Laadija Ei Kogumine Jah Kogumiskorv (l) 250 Lõikekõrgus (mm) 35-90 Tööorgan 1 niidutera Lõikelaius (cm) 80 Väljavise Lisavarustusena Vedamine Hydro Mootori seeria EVC 4000 Kõrguse reguleerimine Tsentraalne Multšimine Lisavarustusena Võimsus (kW) 7,6 Kaal (kg) 197
Farron kaart