Muruniiduk MB 4 RTP Pro

Multšniiduk: annab murule tagasi selle, mida vaja.
Mugava ja tulemusliku muruhoolduse – multšimise – jaoks on olemas tugev spetsialist, mis näitab oma võimeid kuni 2500 m2 suurustel murupindadel. Tänu kompaktsele konstruktsioonile on neid lihtne ja kerge käsitseda. Peale selle säästab see multšniiduk aega ja raha, kuna niidetud rohtu pole vaja käidelda ja muru saab tagasi väärtuslikud toitained.

Spetsiaalse kujuga multšimistera abil niidetakse muru vajalikku kõrgusesse, peenestatakse korpuses väikesteks rohutükikesteks ja laotatakse peaaegu nähtamatult murukamarale

Võimas, tugev 4-taktiline mootor 2,2kw
53 cm niitmislaius
Väändekindel alumiiniumist korpus
Kokkupööratav juhtraud hõlpsamaks transportimiseks ja ruumisäästlikuks hoiustamiseks

Tugev konstruktsioon - niiduki tugev konstruktsioon on muruniitmise juures oluline osa mitmel põhjusel:

Pikk niiduki eluiga
Väsitab kasutajat vähem - kui niiduki konstruktsioon on pehme, peab kasutaja oluliselt rohkem vaeva nägema näiteks niiduki pööramisel, kus manöövri teostamiseks on vaja esirattaid tõsta. Pehme raami korral peab kasutaja olenevalt niidukist 5-15 cm niiduki käepidet alla suruma eelnevalt, kuni esirattad maast lahti tõusevad. Tugeva konstruktsiooniga tõusevad rattad kohe.


Vastupidav ja ilmastikukindel värvkate

VIKING metallkorpustega niidukid on värvitud spetsiaalse pulbervärviga, mis jätab pinnale piisavalt paksu värvkatte, et väiksemad kraapsud ei jõua metallpinnani ning tagab värvi püsimise pinnal.


Topelt kuullaagritega rattad

Rattad valmistatud vastupidavast metallmaterjalist, mis ei purune. Rattad on alati kinnitatud võlli külge, mis ühendab esimesi rattaid omavahel ja tagumisi rattaid omavahel, see tagab selle, et rattad ei vaju kunagi kõveraks. Rattad on paigutatud võllile topelt kuullaagritega, mis tagab niiduki kerge liikumise ja väga hea vastupidavuse. Laagrid on kaitstud kilbiga, et tolm ja mustus ei tekitaks muret.

Kasutajateks professionaalsed haljastus ettevõtted.
Esivedu, vibratsioonelemendid, korpuse lisak
Alates: 859,00 €
Kogumine Ei Kogumiskorv (l) Ei Lõikekõrgus (mm) 30-70 Lõikelaius (cm) 53 Väljavise Ei Vedamine 1-kiirus Mootori seeria Kohler Courage XT-8 OHV SC Kõrguse reguleerimine Tsentraalne Niitmisala kuni 2500 Võimsus (kW) 2,6 (2800 p/min) Kaal (kg) 42
Farron kaart