Mullafrees HB 685

Kõik pinnad vabalt kontrolli all: VIKINGi mullafreesid
VIKINGi uuendusliku mullafreesiga edeneb pindade töötlemine palju hõlpsamalt ja paremate tulemustega. Tugevad seadmed on jõusäästlikud, lihtsad käsitseda ja tõhusad oma töös – tänu stabiilsele konstruktsioonile, tugevatele komponentidele ja täpselt seadistatud tööorganitele. Paljude detailide osas on seadmeid mitmetes katsetustes piinliku täpsusega läbi ja lõhki kontrollitud.

Tagurpidikäiguga HB 685 saab tänu kompaktsele ja kitsaks seadistatavale konstruktsioonile suurepäraselt manööverdada. HB 685 töölaiusega 85 cm ning eriti võimsa Kohler mootoriga mille abil töötleb suuri pindasid tähelepanuväärse kiirusega.
Suurte jõudude ülekandmiseks on tugevdatud jõuülekandesüsteemi rihmasid, hammasrattaid ja laagreid ning paigaldatud lisakuullaagrid. Mudeli HB 685 puhul saab töölaiust 60 cm-le vähendada. Erilised vibratsioonivastased elemendid säästavad lihaseid ja liigeseid ning praktiliste lisatarvikute valik muudab VIKINGi mullafreesid eriti mitmekülgseks.

Juhthoob edaspidija tagurpidikäigu jaoks
Kokkupööratav juhtraud, reguleeritav kõrguses ja küljesuunas. 3 astmes reguleeritava kõrgusega juhtraud – mugavalt ja hõlpsalt ühe käega lukustatav, sobiv seadistus igale kasvule ja igasugustele maapinnatingimustele.

Tugev korpuse katteplekk ning kahekordse seinaga plastkkate taitsmaks kasutajat löökide eest
Lihtsalt eemaldatavad taimekaitsekettad freesterade küljes
Tugev veermik tagasisuunas transportimiseks – optimaalne transpordiasend
Mugav, juhtraualt reguleeritav sügavuspiirik
Suurem töövõimekus tänu mootori suurele võimsusele ja spetsiaalselt väljatöötatud, optimeeritud freesimisjärjestusega terakujule

Hind: 699,00 €

/ 799,00 €

Tööorgan (2+1) x 2 Freestera Lõikeketas (mm) 320 Lõikelaius (cm) 85 Vedamine 1 edasi-1 tagasi Mootori seeria Kohler Courage XT-8 SC Kõrguse reguleerimine 3 astet Võimsus (kW) 2,9 (3200 p/min) Kaal (kg) 49
Farron kaart