Mullafrees HB 560

Kõik pinnad vabalt kontrolli all: VIKINGi mullafreesid
VIKINGi uuendusliku mullafreesiga edeneb pindade töötlemine palju hõlpsamalt ja paremate tulemustega. Tugevad seadmed on jõusäästlikud, lihtsad käsitseda ja tõhusad oma töös – tänu stabiilsele konstruktsioonile, tugevatele komponentidele ja täpselt seadistatud tööorganitele. Paljude detailide osas on seadmeid mitmetes katsetustes piinliku täpsusega läbi ja lõhki kontrollitud.

Tagurpidikäiguga HB 560 saab tänu kompaktsele ja kitsaks seadistatavale konstruktsioonile suurepäraselt manööverdada. HB 560 töölaiusega 60 cm töötleb optimaalseid pindasid tähelepanuväärse kiirusega.
Suurte jõudude ülekandmiseks on tugevdatud jõuülekandesüsteemi rihmasid, hammasrattaid ja laagreid ning paigaldatud lisakuullaagrid. Mudeli HB 560 puhul saab lisa terade lisamiseol töölaiust suurendada 85 cm-le. Erilised vibratsioonivastased elemendid säästavad lihaseid ja liigeseid ning praktiliste lisatarvikute valik muudab VIKINGi mullafreesid eriti mitmekülgseks.

Juhthoob edaspidija tagurpidikäigu jaoks
Kokkupööratav juhtraud, reguleeritav kõrguses ja küljesuunas. 3 astmes reguleeritava kõrgusega juhtraud – mugavalt ja hõlpsalt ühe käega lukustatav, sobiv seadistus igale kasvule ja igasugustele maapinnatingimustele.
Ülitugev vaikne mootor OHV konstruktsiooniga Tugev katteplekk kahekordse seinaga plastkaitsekatetega
Spetsiaalsed freesterad kohandatud freesimisjärjestusega. Lihtsalt eemaldatavad taimekaitsekettad
Tugev veermik tagasuunas – optimaalne transpordiasend

Hind: 599,00 €

/ 699,00 €

Lõikeketas (mm) 320 Lõikelaius (cm) 60 Vedamine 1 edasi-1 tagasi Mootori seeria Kohler Courage XT-6,75 SC Kõrguse reguleerimine 3 astet Võimsus (kW) 2,3 (3000 p/min) Kaal (kg) 41
Farron kaart