Advance X-Vent Metsatööjakk
Kerge ja väga hea hingavusega metsatööjakk, mis on mõeldud kasutamiseks suvetemperatuuridel või väga aktiivsel füüsilisel tööl. Kõrgnähtavusega oranž ja must, hõbedane hingav vooder tagaküljel, kaenlaalustes ja taskutes tagab parima hingavuse. Üks selja, üks käise ja üks sisemine tasku ning kaks rinnataskut. Õlgadel rebenemis- ja hõõrdumiskindel materjal.

Turvajakk


Advance X-Flex turvapüksid
Valmistatud väga kergest ja hingavast AVERTIC Pro Lite lõikekaitse materjalist, mis on välja töötatud ainult STIHL brändile. Eridisainiga jalgevahe, erakordselt tugev välimine kangas, elastsed ning veekindlad põlvekaitsmed annavad liikumisvabaduse igas asendis. Rebenemis-, pori- ja veekindel sääreosa. Hingavuse tagab pikk ventileerimislukk jalgade tagaosas.

Turvapüksid


Advance X-TREEm metsatööjakk
Uus disain paljude uute omadustega: väga elastne ProElast materjal annab liikumisvabaduse ja suurepärase hingavuse. Must, kõrgnähtav oranž ja hõbedane värv. Eemaldatavad varrukad. Ventilatsiooni avad, mis võimaldavad mugavalt reguleerida kehatemperatuuri. Keraamilised täpid küünarnukkidel pakuvad kulumiskaitset. Õlgadel pehmendus ja käe alumine osa rebimis- ja oksakindel. Kaks rinnataskut, üks sisemine ja üks käise tasku.

Metsatöö jakk


Advance X-TREEm turvapüksid
STIHLi ainulaadsed turvapüksid, mis pakuvad mugavust ja lõikekaitset. Väiksem koormus tööd tehes, tänu ProElast materjalile, mis on spetsiaalselt välja töötatud STIHL brändi jaoks. Ideaalsed püksid ronimiseks ja professionaalseks kasutamiseks ekstreemsetes tingimustes. Pehme ja kiirelt kuivav sisemine vooder. Mustuse ja veekindlad materjalid nii ees kui tagaosas. Saabaste külge kinnitatavad hingavast materjalist sääred pakuvad kaitset puukide eest. Keraamilise kattega õmblused tagavad kulumiskindluse. Kerge ja hingav AVERTIC Pro Lite lõikekaitse materjal, mis on välja töötatud ainult STIHL grupi jaoks, sertifitseeritud lõikekaitsega (EN381). Horisontaalsed taskud. Lukuga ventilatsiooni avad kehatemperatuuri reguleerimiseks. Traksid on komplektis.

Turvapüksid

 
Advance X-Shell metsatööjakk
Välja töötatud ja toodetud ainult STIHL brändi jaoks. Väga elastne, kiirelt kuivav ja soe. Funktsioonid värvide järgi: must ala on vett tõrjuv ja hingav, oranž ja muud värvi alad on veekindlad ja samuti hingavad. Rinnataskud, sisemine tasku ja rebimisekindel materjal õlgadel ja käistel.

Metsatöö jakk