raievoistlused_Salla_laane_virumaal_TOP_10_Salla_CUP

 

Lääne-Virumaal Salla Kuursaali platsil toimunud võistluste naelaks sai nii pealtvaatajatele kui võistlejatele langetamine. Kui tavaliselt viiakse see ala läbi metsas ja langetatakse eluspuid, siis võistluste atraktiivsuse tõstmiseks langetati esmaskordselt 12 meetriseid poste. Langetamise parim oli STIHL’iga võistlev Luua Metsanduskooli õppejõud Einar Must, saades suurepärase tulemuse – 654 punkti.

STIHL’i esindajad olid edukad ka ketivahetuses. Ketivahetuse parim täiskasvanute arvestuses oli Sulev Tooming ja juunioritest Jarro Mihkelson. Täpsusalade parimad skoorid tulid meie lõunanaabritelt. Eesti parimana saavutas kolmanda koha Taavi Ehrpais ning juuniorite arvestuse võitja oli STIHL’iga võistlev Jarro Mihkelson

Kokkuvõttes kogusid STIHL’i esindajad MM’i valiktsüklit silmas pidades häid punkte. Nelja koondise kohapeale kandideerib 6 sportlast, kellest 4 võistleb STIHL’iga. STIHL’i maaletooja Farron Tehnika OÜ tegevjuhi Airon Põlda sõnutsi tegi head meelt tehasemeeskonna edukas esinemine. “Hea meel on näha STIHL’i värvides mehi autasustamise poodiumi kõrgeimal astmel. Eestis esmakordselt platsialana läbiviidud langetamine andis võistlustesse juurde palju elevust ja vaatemängu nii pealtvaatajatele kui võistlejatele enestele” lisas Põlda.

Lisaks raievõistlustele toimus Sallas ka forvarderite võistlus ning käsitöölaat. Samuti sai osavust proovida kirveviskamises ja täpsust said näidata ammu- ja vibukütid. Päev lõppes Salla Kuursaalis parimate autasustamise ja simmaniga.

 

Raievõistluste TOP 10 Salla CUP