STIHL taimekaitsepritse iseloomustab ideaalselt täpsus. SG 11 ning SG 31 pritsid sobivad ideaalselt täpseks ning konkreetseks pritsimistööks koduaias, SG 51 ja SG 71 seljaskantavad pritsid sobivad manuaalseks pestitsiidide ning väetiste laotamiseks keskmise suurustega aedades. Suuremateks töödeks on sobivad juba bensiiinimootoriga pulverisaatorseadmed SR 430 ja SR 450.

SG 11

Ergonoomiline ning lihtne prits pestitsiidide pritsimiseks koduaias. Ühtlane survejuga ja efektiivne pumpmehhanism teevad töötamise mugavaks. Standardvarustuses on koonusotsik. Kaalub see kõigest 0,46kg ning mahutab 1,5L vedelikku. Kontrollseadmed on ergonoomiliselt paigutatud nii, et pritsnupp ja ka rõhuvähendusklapp oleksid opereeritavad ühe käega. Poolläbipaistev konstruktsioon võimaldab lihtsalt jälgida vedeliku taset anumas. Varustatud ka ülerõhukaitsega, mis vajadusel vähendab rõhku anumas, et vältida purunemist.

             Aiaprits SG11

SG 31

Käsiprits veidi tõsisemale koduaia pidajale. Lihtne kasutada tänu suurele täiteavale, millel on ka filter ees, et mustus vedeliku hulka ei pääseks. Ergonoomiline käepide ning teleskoopvars mugavaks tööks. Standardvarustuses koonusotsik ning lehvikotsik. Mahuti suurus 5L.

Aiaprits SG31

SG 51

Seljaskantav mürgiprits kodu- ja profikasutajale. Mugav kasutada tänu võimalusele paigaldada survepumba sang kummagile poole masinat vastavalt kasutaja soovile ning selle pikkust vastavalt ka reguleerida. Tugev konstruktsioon pikaks kasutuseaks, ka professionaalsel kasutamisel. Mahuti suurus 12L. Erognoomiline käepide tagab jällegi mugava töö ning ka täpse kasutamise. Kanderihm on kindlalt pritsi külge fikseeritud ning võimaldab reguleerida sobivust erinevatele kasutajatele. Mahuti korgi all on mugavad mõõteanumad täpse ainekoguse valmistamiseks, 10ml, 20ml ja 50ml. Mugavaks tööks ja kasutamiseks on lisaks kasutusel sellised lahendused nagu integreeritud pritstoru hoidik, peidetud ning kaitstud pumbaosa ning läbipaistev mahuti vedeliku taseme jälgimiseks. Standardvarustuses metallist koonusotsik.

Aiaprits SG51

SG 71

Mürgiprits profikasutajale. Vasakule või paremale monteeritav survepumba sang, mille pikkus on muudetav. Kandetraksid on kvaliteetsed ning lisaks on kasutusel mugav seljapadi pikemaks kasutamiseks. Ergonoomilisel käepidemel on kasutusel ka rõhukell, mis näitab täpset töösurvet. Mahuti suurus 18L. Lihtsamaks kandmiseks on pritsil ka eraldi käepide mahuti ülaosas. Nagu SG 51 pritsil, on siingi kasutusel mõõteanumad mahuti korgi sees, integreeritud pritstoru hoidik, peidetud ning kaitstud pumbaosa ning läbipaistev mahuti vedeliku taseme jälgimiseks.

Aiaprits SG71