Mis võistlustest käib jutt?

STIHL Multisport Challenge! Mis on sel suvel 16.juulil Pärnus esmakordselt toimuv seiklusspordivõistlus, kus kaheliikmelistel võistkondadel tuleb läbida ettemärgistatud rada kolmel erineval liikumisviisil. Võistlusele lisavad mitmekülgust ka lisaülesanded, mis muidugi on seotud just STIHL-iga. Selleks, et pealtvaatajatel oleks ka võimalik melust osa saada ja tunda end võistluste osana, pakub STIHL neilegi üksjagu tegevust ja võistlusi. Näiteks võib tuua siin etteantud kaaluga klotsi saagimine või metsamehe teatevõistluse

Vägilase jooks! Vägilase jooks on kahel aastal, siiani vaid Tartumaal Lähtel, toimunud takistusjooksu võistlus, kus kaheksa kilomeetri pikkusel rajal tuleb osalejatel läbida üle 30-ne takistuse, mis on nii looduslikud kui ka tehis. Juba eelmise aasta Vägilase jooksul sai STIHLI-ga koostööd katsetatud ning nagu toona, on ilmselgelt ka tänavusel jooksul plaanis mitmed STIHL-ga seotud takistused!

Seiklushunt

Mida uut veel pakume?

Väga positiivse tagasiside tulemusena toimub Vägilase jooks 2017. aastal lausa sarjana: 14.mai Narva, 2.juuli Tartu ja 6. August Lähte. Erinevad asukohad pakuvad kõik ka omanäolisi takistusi ning lisaks osavust nõudvatele takistustele on rajal mitmed lõbusad ja põnevad takistused - seega emotsioonid on tagatud igasuguste eelistustega osalejatele.

Seiklushundi eesmärgiks on tuua uusi inimesi aktiivset eluviisi harrastama ja seda kindlasti juba noores eas. Selle täitmiseks on kõigil võistlustel mõeldud ka lastele, seda kas siis lastejooksude või erinevate lastele mõeldud võistlustel näol.

Seiklushunt

STIHL on elustiil, metsamehe elukutse on ka paljuski elustiil. Samamoodi üritused, mida Seiklushunt pakub ja ürituste toimumise kohad ning sisu. STIHLi eesmärk on propageerida looduses liikumist ja tervislikke eluviise, kui sellele lisandub adrenaliin, ekstreemsus, eneseületamised ja hulk ebatavalisi olukordi, siis see ongi see, mis köidab ja mille pärast otsustas STIHL Seiklushundiga käed lüüa! Tee seda, mis meeldib!

Seiklushundi projektijuht Arvi Anton sõnab: “STIHL-i näol oleme leidnud väga toreda koostööpartneri kellega ühildusid mõtted juba esimesel jutuajamisel. Rõõm on näha kuidas üks bränd panustab mitmel tegevusalal ning pakub inimestele lisaks kvaliteetsetele materiaalsetele asjadele ka kvaliteetset emotsiooni. Meie seikluslike ürituste eesmärgiks on viia inimesi loodusesse ning õpetada hindama keskkonnasäästlikke ning tervislike väärtusi.”

Seiklushunt on noortest aktiivsetest inimestest koosnev seltskond, kes on võtnud eesmärgiks rikastada Eesti spordimaastiku uute ja huvitavate võistlustega. Võistluste korraldamisel arvestame laialdase isiklike kogemustega nii Eestist kui ka välismaalt. Osa SH liikmeid osaleb aastas mitmetel välisvõistlustel, kust saadav kogemus on väärtuslik abimees enda ürituste korraldamises. Lisaks orienteerumisvõistlustele on Seiklushundi suursündmustekst STIHL Multisport Challenge ja Vägilase jooksu sari, mis mõlemad on kasvanud välja soovist osaleda kodumaal ise sarnastel mitmekülgsetel võistlustel.

 

 

Vägilase jooks 2016 video leiad siit

Seiklushundi Tartu Rogaini video leiad siit

www.seiklushunt.ee