Uued STIHL kõrvaklapid tagavad rohkem mugavust ja hea tuju. Tänu Bluetooth-funktsioonile saab kasutaja oma nutitelefoni kaudu näiteks muusikat juhtmevabalt striimida ja ka telefonikõnesid pidada - ilma et peaks nutitelefoni kätte võtma.


Bensiinimootoriga tööriistade töötamisel metsas, põllutöödel või aias on kõrvade kaitsmine ja kõrvaklapid kasutamine möödapääsmatud. Uudse DYNAMIC BT kõrvaklappide abil pakub STIHL mitte ainult mugavaid kõrge mürasummutusega (SNR 29) kõrvaklappe, vaid hoolitseb tänu integreeritud Bluetooth-funktsioonile ka hea tuju eest. Nii saab kasutaja juhtmevabalt oma nutitelefoni kaudu näiteks muusikat striimida või ka telefonikõnesid pidada - ilma et peaks nutitelefoni kätte võtma. Kõrvaklapid DYNAMIC BT on saadaval nii üksikult kui ka komplektis nailonvisiiri või näokaitseklaasiga. Kõrvaklapid saavad oma energia liitium-ioon-aku kaudu, millel on äärmiselt pikk eluiga. Bluetoothi ulatus on 10 meetrit ja eraldi AUX-väljund võimaldab vajadusel seadmeid, nagu näiteks MP3-mängijat, ühendada ka ilma Bluetooth-ühenduseta. Kõrvaklappe võib vabalt kasutada märgades tingimustes sest nii klapid kui ka aku on niiskuskindlad.

 

Uued Bluetooth funktsiooniga DYNAMIC BT kõrvaklapid on soovi korral saadaval ka koos nailonvisiiriga või näokaitseklaasiga.

 

Tehnilised andmed

Kõrvaklapid STIHL DYNAMIC BT

   

Mürasummutus (dB(A)): *

SNR 29 (H:34; M:25; L:18) vastavalt EN 352

Kuulmiskaitse kuni (db(A)):

109

Kaal (g): **

370

Ühilduvus

BLE 4.0

Akud

Li-ioonid

Kestvus (h)

38

Signaali ulatus (m):

ca. 10

Lisatarvikud (soovi korral):

Nailonvisiir vastavalt EN 1731

Näokaitseklaas vastavalt EN 166

* H-M-L: Kõrg-, keskmise ja madalsagedusega müraväärtus, ** ilma visiirita


Kõrvaklapid ühilduvad nutiseadmega Bluetooth 4.0 abil. Aku kestvus ühe laadimisega on 38h ja on laaditav laadijaga ning ka juhtmega USB pordi abil teiste laadijatega või autolaadijaga. 

 

Mine toote lehele