Aasta lõpp on lähenemas ja on aeg ritta seada sündmused, mille üle head meelt tunneme.

Esmajärgus soovin oma tänu avaldada meie klientidele, kes väärtustavad meie ja meie edasimüüjate pingutusi parema teeninduse, -kaubavaliku ja toodete näol. Iga aastaga on meie lojaalsete püsiklientide arv suurenenud ja 2015 aasta tegi selles osas olulise hüppe.

2015 aastat iseloomustavad mitmed suursündmused, millest võiks esile tuua EUROPEA ( Euroopa Noorte Meistrivõistlused Metsanduses), mis toimus maikuus Tartu südalinnas ja mille peasponsoritena me koostöös Luua Metsanduskooliga antud ürituse ka läbi viisime. Kohapeal toimus palju huvitavat, oli külalisi erinevatest Euroopa riikidest, oli palju mootorsaagide mootorite kära ja STIHL Team Ghost driftiautode rehvivilinat. Üritus päädis Tanel Padar & The Sun kontserdiga.

Kindel suund 2015 aastal oli müügivõrgustiku arendamisel, mille raames uuendasime koostöös edasimüüjatega mitmeid olemasolevaid müügiesindusi ja avasime erinevates piirkondades ka uued esindused. Kõikide nende arenduste eesmärgiks on pakkuda oma klientidele paremat, kiiremat ja mugavamat teenust ja suunduda sinna, kuhu kogu Eesti arengujõulised ettevõtted liiguvad.

Et luua elamusi ja anda sihte edaspiseks nii noortele kui vanadele, oleme väga tänulikud oma paljudele koostööpartneritele, kellega koostöös oleme saanud ellu viia oma igapäevatööst veidi erinevaid tegevusi. Esile tooksin eelkõiga Luua Metsanduskooli, Raiemeistrivõistlused ja STIHL Team Ghosti. Koostööleppe sõlmimine Luua Metsanduskooliga järgnevaks kolmeks aastaks on märk sellest, et oleme kindlakäeliselt panustamas noortesse metsandushuvilistesse ja väärtustame kutsehariduse olulisust. Koostöö STIHL Team Ghostiga on olnud edukas ja kaasahaarav, alustades driftivõistlustest kuni erinevate eriprojektideni välja ( EUROPEA, STIHL Drive-in, Messid). Märkimata ei saa ka jätta STIHL Pesuala Tartu Rattamaratonil, kus koostöös Tartu Maratoniga olid just STIHL pesurid need, mis kõigi 8163 osaleja rattad puhtaks pesid. Koostööpartneritest viimasena, kuid mitte vähem olulisemana tooksin välja eduka ja sujuva koostöö Eesti Raievõistluste korraldustiimiga, kelle tegevustele 2015 peasponsorina tuge pakkusime.

Aasta 2015 saab kokku võtta kui väga töörohke, elamusi täis ja eduka aasta.

Et natukene vihjeid anda 2016 aasta kohta, saan öelda et jätkame kindlasti jõuliseid samme parema klienditeeniduse suunas üle Eesti, olenemata keerukatest aegadest maailmas ja Euroopas. Kindlasti plaanime kohtuda oma klientidega suurematel väliüritustel, kus esitleme ka oma uuenduslikku "nägu" -  uudishimulikke ootame endale külla.

Ürituste osas oleme peasponsorina aktiivsemalt sisenemas veel ühte motospordi valdkonda, kuid selle jätaksin hea meelega kuni kevadeni saladuskatte alla, et uudishimulikele põnevust pakkuda.

 

Tänan kõiki kliente, koostööpartnereid, edasimüüjaid ja Team Farronit käesoleva aasta eest ning soovin teile rahulikku jõuluaega ja teguderohket uut aastat!

Farron Tehnika Tegevjuht
Airon Põlda 

 STIHL meeskond