Meestele, peogadele, isadele, vanaisadele.

Mets ja mees on käinud läbi aegade käsikäes. Seega võiks jõulukuuse alla rändav kingipakk sisaldada pere meessoost liikmele midagi meelepärast mugavaks metsas müttamiseks. Näiteks mugav ja stiilne jope või turvajalatsid. Miks mitte hoopis funktsionaalne taskunuga või STIHL käekell. Allpool mõned vihjed:

 

 

Naistele, tütardele, emadele, vanaemadele

STIHL ja VIKING ei ole ammugi enam ainult meestekeskne kaubamärk ning üha enam naisterahvaid leiab oma tee mõne meie mootorsae, trimmeri või muruniiduki juurde. Meil on olemas nii bränditooteid kui ka tööriistu, mis on mõeldud spetsiaalselt naistele kas siis aias toimetamiseks või vabal ajal kasutamiseks. Näiteks mugav soft-shell jakk või väike akutoitel HSA 25, mis on nii hekipügaja, kui murulõikur ühes seadmes.

 

 

Lastele

Ka lapsi ei ole unustatud. Näiteks esimeseks metsatööriistaks sobib tõsisemele metsahuvilisele mängu võsalõikaja. Või hoopis väntadega murutraktor koos käruga vanemate abistamiseks aiatöödel. STIHL Timbersport rahakott ja buff on vägagi praktilised kingid.

 

 

 

Need on ainult mõned näited ja ideed, ülejäänud tooted on olemas meie kodulehel, www.stihl.ee Oleme kindlad, et leiate siit igaühele mõne sobiliku kingi. Kõik tooted on saadaval STIHL ja VIKING edasimüüjate juures üle Eesti.

Soovime Teile rahulikku jõuluaega.

 

Vaata ka teisi uudiseid