Sorteeri:

Loodud Lisaja

FS 131 võsalõikur 50 eurot soodsamalt ja TASUTA kaasa trimmipea väärtusega ligi 30 eurot! FSA 131 on mugav, tugev, sirge varre, jäiga veovõlli ja ergonoomilise kahekäekäepidemega, lisaks võimas 4-MIX mootor. 

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Mullafreesi peab olema lihtne ja mugav kasutada. Oluline on kvaliteetne töötulemus ja mitmekülgsed seadistamise võimalused. Kuna maapind on kõva, võibolla ka kivine, siis on STIHL pannud eriliselt rõhku freesi vastupidavusele ja sellele, et see tõesti freesiks ja hariks maad ning valmistaks aiamaa ette parimal viisil.

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

Käesoleval aastal on uuendatud mitmete STIHLi edasimüüjate väljapanekut ja kaubavalikut. Esindused on muutunud avaramaks ning tooted paremini leitavaks. Loe ja vaata meie blogist, kus praeguseks uuendused tehtud!

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Langetamine, järkamine ja laasimine on oluliselt lihtsam, kiirem ja jõudusäästvam kui varem. Uus mootorsaag STIHL MS 462 on ehtne jõupakett, mis ei vii kaalule ühtegi liigset grammi. Silindrite uudne konstruktsioon, veotähiku õhem kate ja materjaliteaduse arendamine aitasid oluliselt kaalu säästa ja pakkuda konkurentsitut võimsust omas mahuklassis!

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Keskkonnateadlik tegutsemine pole moeröögatus, vaid miski mida iga eraisik, ettevõte, asutus, organisatsioon peaks põimima oma igapäeva jäädavaks ja loomulikuks osaks. Ka STIHL jagab seda ideed ning hindab partnereid, kes keskkonnasõbralikkust edendavad.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Uuel saekettal on 20 % suurem lõikejõudlus tänu uuele kahekordse teritusega lõikehambale. Ketas püsib kauem terav, samas on seda lihtne teritada. Loe täpsemat ülevaadet meie blogist! 

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

STIHLi talvepakkumine! Valik mootorsaagisid on nüüd saadaval mõnusalt hea hinnaga. Pakkumised leiad kõigist STIHLi esindustes üle Eesti!

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Tõime turule uue võimsa, kiire ja kerge profisae. Väga hea kaalu ja võimsuse suhtega mootorsaag, kus on kasutatud mitmeid uusi tehnoloogilisi lahendusi ja tehtud tõhusat arendustööd just materjaliteaduse vallas. See saag on loodud arvestades profesionaalsete metsameeste vajadusi, kelle jaoks iga gramm on oluline ja võimsuse kadu ei ole aktsepteeritav. Veendu selles ise!

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Tõime Eesti turule uue metsatööriiete komplekti, mis mõeldud kasutamiseks neile, kes töötavad igapäevaselt metsas ja hindavad kvaliteetset toodet ja loomulikult ka neile, kelle jaoks korralikud, vastupidavad ja mugavad riided on töö tegemise juures oluline argument.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Kiivrikomplektiga ADVANCE X-Vent pakub professionaalsetele metsameestele ja ambitsioonikatele erakasutajatele esmaklassilist peakaitset moodsa ja eksklusiivse disainiga. Kiivril on väga hea kuulmiskaitse (SNR 29) ja söövituskindel metallist visiir, mis laseb äärmiselt hästi valgust läbi. Kasutaja jaoks tähendab see paremat nähtavust ja seega täiendavat turvalisust.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

ADVANCE X-TREEm traksid on välja töötatud spetsiaalselt professionaalseks võsalõikuritega töötamiseks metsas ja niitmistöödel. Kvaliteetseid trakse iseloomustab suurepärane kandemugavus ja lihtne käsitsemine.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Euroopa turule on jõudnud müügile võltsitud STIHLi juhtplaadid ja ketid. Kuna võltsimistunnused on ilmselged, siis on tarbijal lihtne eristada originaaltoodet ja selle koopiat. Panime kokku ülevaatliku pildimaterjali koos viidete ja juhistega teemast ülevaate saamiseks! 

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Uudse DYNAMIC BT kõrvaklappide abil pakub STIHL mitte ainult mugavaid kõrge mürasummutusega (SNR 29) kõrvaklappe, vaid hoolitseb tänu integreeritud Bluetooth-funktsioonile ka hea tuju eest. Nii saab kasutaja juhtmevabalt oma nutitelefoni kaudu näiteks muusikat striimida või ka telefonikõnesid pidada - ilma et peaks nutitelefoni kätte võtma. 

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Robotniiduk kulutab hooaja jooksul 300–600 h niitmisele. Selle aja jooksul sõidab ta maha 500–1000 km ja seda nii vihma, lõõskava päikese kui ka tormise tuulega. Seega võib öelda, et robot teeb tööd ka siis, kui inimene seda meelsasti ei teeks, mis ongi ju tegelikult robotite mõte

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

35 N puhumisjõuga tagab STIHL BR 700 puhta töötulemuse. Mahalangenud puulehed, rohulõikmed ja prügi saab väikse vaevaga hunnikusse kokku. Võimas lehepuhur, mis mõeldud suurte pindade puhastamiseks. BR 700 on kergeim seljas kantav lehepuhur omas klassis ja arvukad ergonoomilised lahendused lihtsustavad tööriista käsitsemist.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

STIHL teeb seda jälle, aasta oodatuim kampaania on taas käima läinud. Too oma STIHLi mootorseade hooldusesse, saad tasuta süüteküünla, kütuse- ja õhufiltri. Tööraha vaid 16 eurot. Tavapäraselt on samasuguse hoolduse maksumus alates 28 eurost

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Rekordiliselt kuumal suvel enam kui 800 metsatulekahjuga võidelnud päästjad said riigimetsade haldaja RMK ja Eesti Erametsaliidu käest tänukingiks uhke eestimaise saunatünni.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

STIHLi akupuhurite hinnad algavad juba 129 eurost! Kerged, vaiksed, võimsad ja lihtsasti kasutatavad tööriistad, mis kestavad kaua. Lisaks sobib aku sobib paljudele erinevatele tööriistadele. STIHLi akuseadmetel on kasutatud maailma juhtivaid akutehnoloogiaid.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Kuna alates 1. maist 2018 peab vähemalt 95 oktaanarvuga kütust müüma Eestis teatud etanoolisisaldusega selgitame vastava kütuse kasutamise võimalusi STIHL seadmetes ning räägime üle ka üldised tankimissoovitused ning seguõlid.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

iMow robotniidukid on targemad, kui sa arvata oskad ning samas ka lihtsamad, kui sa oodata võid. Seda kõike ideaalseks niidutulemuseks kõige lühema võimaliku niiduaja jooksul, pakkudes sulle ja sinu perele rõõmu korralikult hooldatud murupinnast.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

STIHL akuniidukite tootevalikus on 5 erinevat niidukit. Akude areng on kiire, nüüd on akuniidukid nii võimsad, et nad ka veavad ning koguvad. Lisaks on nad kuni 46 cm niidulaiusega. Ja ikka on kasutusel tuntud STIHLi praktiline süsteem „üks aku sobib kõigele“

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Kevad on käes ja murutrimmerdamine tõsiasi. STIHL pakub sel kevadel õige magusa hinnaga murutrimmereid. Parim võimsuse ja kaalu suhe annab konkurentide ees olulise eelise. Lisaks STIHLi nime vääriline kvaliteet ja tehnilised lahendused, mis teevad nendest trimmeritest usaldusväärsed tööriistad aastateks!

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Vaata milliseid võimalusi pakub STIHLi PRO seeria akutööriistade valik ning lisavarustus. See on STIHLi võimsaim akutoodete sari - 20 erinevat tööriista ja hulk lisavarustust. Kombitööriista kasutamine lisab veelgi võimalusi erinevateks töödeks nii aias kui igapäevatööl.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Akutehnoloogia ja akutööriistade arenguga on tekkinud mitmeid müüte, mis nende kasutajaid hirmutab või ettevaatlikuks muudab. Toome peamised neist müütidest oma lugejateni ja selgitame nende päritolu ja tagamaid. Kas akude pikaajaline laadimine on ohtlik? Kas aku võib ülekuumenemise tõttu põlema süttida?

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

STIHL akuseadmete tootevalik on nüüd täiuslik, alates 2018 kevadest on meie tootevalikus ka STIHLi akuniidukid. Kokku on valikus 5 erinevat niidukit mugavate murukogumiskorvidega, niidulaiustega 33 kuni 46 cm ning erinevate varustustasemetega. Ka akuniidukite puhul jätkab STIHL juba tuntud praktilist süsteemi „üks aku sobib kõigele“

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Metsatööd edenevad hästi, kui seljas on mugav ja turvaline riietus. STIHLi Advance sarja metsatöö jakid ja püksid pakuvad mõlemat. Spetsiaalselt väljatöötatud kangad ja lõiked pakuvad kvaliteeti, mida varem pole olnud. Tunne end tõelise professionaalina ka siis, kui metsatöid igapäevaselt ei tee!

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Stihl bensiinimootoritega seadmetel on talviseks kasutamiseks omad nipid ja trikid, kuidas vältida karburaatori külmumist ja tõrkeid töös. Esmalt veenud, et sinu STIHL seade on talviseks kasutamise valmis!

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Kas uut akut peab laadima pikalt enne kasutusele võtmist nagu vanasti soovitati? Kas see annab akule maksimaalse võimsuse ja vastupidavuse? Kas see on müüt või tegelikkus? Võtame mõningad akude ja akutööriistadega seonduvad müüdid vaatluse alla ja seletame lahti nende tagamaad ja tegelikkuse.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Mis on akude mäluefekt ja mida see tähendab oma olemuselt? Uurime järgi ja selgitame välja, kas tegu on müüdi või tegelikkusega.  

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Kas aku peaks enne pikmat seisma jätmist täielikult täis laadima? Läbi aegade on akutehnoloogia arenedes ja populaarsemaks muutudes hakanud levima mitmeid müüte ning oletusi. Kuid kas need on õiged? Võtame mõningad peamised akudega seonduvad müüdid luubi alla ja seletame lahti nende tagamaad ning tegelikkuse.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

STIHL on hinnal alla toonud! Pakkumises lai valik mootorsaagisid ja nende hulgas ka legendaarne STIHL MS 261, mis on kindlasti eriliseks maiuspalaks professionaalsetele metsameestele. Enneolematult headest hindadest ei jää ka ilma kodused kasutajad ja väikemetsaomanikud! Kõigile oleme mõelnud! Lisaks saagidele leiad pakkumisest ka võsalõikuri ja võimsa lehepuhuri. Vali ainult välja!

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Enamus eramajaomanikke, kommunaalhooldusettevõtteid, pargihooldajaid ja koristusfirmasid seisavad sügisel silmitsi leheuputusega. Selle likvideerimiseks on kõige loogilisem lahendus lehed kokku puhuda, kasutades selleks STIHL-i lehepuhureid, või teise nimetusega ka õhuluudasid

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Sügispakkumine kõigis STIHLi esindustes üle Eesti! MS 231 ja MS 251 on nüüd õige magusa hinnaga, võimsad ja kvaliteetsed keskklassisaed!

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Akuseadmete kasutamisel on kindlasti oluline teada, millised on erinevate mudelite ja seadmete kasutusaeg ning kui kaua kulub aega laadimisele. Siin on ülevaatlik tabel kogu STIHLi akuseadmete valiku kohta.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Kuidas akutööriistadega töötamisel säästa elektrit, kuidas akudega ümber käia, mida teeb akule liigne tühjenemine ja millised on soovitused akutööriistadega töötamisel?

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Kompaktsed MI 4 seeria iMow robotniidukid on täielikult omas elemendis just väikestes ja keskmise suurustega aedades. iMow MI 422 suudab niita kuni 500m2 pinna täiusliku niitmistulemusega lühikese aja jooksul. 

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

STIHL D-Line akuseadmed – taskukohane ja mugav lahendus väiksemasse aeda. STIHLi kõige uuem akusari on koosneb kolmest erinevast seadmest, mis on sisseehitatud akuga ning mõeldud töötamiseks väiksemates aedades. Seadmed on kerged ja lihtsad käsitleda samas ei ole tehtud kvaliteedis ühtegi järeleandmist - seadme don oma nime väärt.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Otsid enda jaoks järgmist väljakutset? Tule Pärnusse ning jookse, pedaali ja aeruta suvepealinnas ja selle lähemas ümbruses seiklusspordivõistlusel, millesarnast Eestis veel korraldatud ei ole!

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Kevadiste aiatööde aeg on käes ja riietus siinkohal oluline. Töö tegemine on mugav, kui selleks on sptesiaalne riietus mis tagab ohutuse, on kasutajasõbralik, sobib kevadiste ilmadega hästi ja võimaldab hoida erinevaid töövahendeid enda küljes. STIHL on loonud selleks HS Multi-Protect püksid aiapidajale ja maastikutöölisele. 

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Kuidas meisterdada üks vahva linnumaja just sinu lemmik tiivuliste jaoks? Siin on üks väike õpetus kuidas lihtsate vahenditega on võimalik valmis teha linnumaja ja meelitada enda aeda pesakond säutsujaid. Ise tegemise rõõm on alati suur rõõm, eriti kui sellesse ettevõtmisse kaasata veel lapsed!

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

STIHL Compact seeria akusaag MSA 120C teeb kõik sellised tööd, nagu aia- ja maastikuhooldus, okste ja põõsaste lõikamine, puude pügamine, ehitustööd jms lihtsaks ja mugavaks. Ideaalse raskuskeskmega, madala (vaid 3,7kg!) kaaluga ning ¼ Picco keti ja peenikese 30cm juhtplaadiga on kõik lõiked võimsad, täpsed ning sujuvad. Ja seda tänu oma klassi suurimale 13,2m/s ketikiirusele!

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Uued iMow robotid üllatavad oma innovatiivsuse ja niitmise võimekusega. Probleemiks ei ole kallakud, keerukalt kujundatud aiad või vihm. Ka peenra ääred ja kõnnitee servad saavad niidetud!

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Akude võim. See on märksõna, mis iseloomustab tänast aia- ja metsatehnika arengut. STIHL on väga palju panustanud just uutesse akutehnoloogiatesse ja tänaseks on valmis kaks tooteseeriat – COMPACT ja PRO

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Stihl on maailma juhtivaid akutehnoloogial põhineva aia- ja metsatööriistade tootjaid. STIHLi akutooted on mõeldud nii profile kui koduseks kasutamiseks. Märksõnadeks on võimsus, kvaliteet, kasutajamugavus. Harjadeta mootor muudab seadmed vaiksemaks ja annab pikema tööaja.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Kevad on käes ja survepesur asendamatu abiline kevadistel suurpuhastustel majapidamises. STIHLi pesurite valik sel kevadel on eriti lai ning oma praeguste ja tulevaste klientide rõõmuks pakume väga magusa hinnaga survepesureid. Vaata lähemalt ja leia omale vajalik masin!

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Survepesur on üks paljude võimalustega tööriist. Mida aga peale autopesa sellega veel teha saab? Mida pesuri ostmisel silmas pidada, millised on olulised aspektid ning millele tähelepanu pöörata? Samuti on oluline mugavusvarustus!

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

STIHLil on väga lai käsitööriistade valik, endale meelepärase töövahendi leiab nii hobiaednik kui ka igapäevaselt puude ja põõsastega tegelev inimene. Millised on aga ühe või teise tööriista eelised ja millist tööriista valida, selleks on vaja saada ülevaada kasutatavatest tehnoloogiatest ja materjalidest.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Terav võsasae ketas on efektiivse töö alus. Võsa langeb nagu loogu ning lisaks on töö palju ergonoomilisem ja säästab jõudu. Kuidas aga õigesti teritada saeketast ning milliseid abivahendeid selleks kasutada? Miks on vajalik, et kasutatakse margile vastavaid abivahendeid? Mis tööriist on räsaja ja milleks seda kasutada?

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Vägilase jooksu võistlusformaat on välismaal aina enam populaarsust kogunud ning aastatega on jooksude korraldus ja takistused järjest professionaalsemaks arenenud. Juba Eestiski mitu aastat populaarsust kogunud jooksuvõistlus kütab järjest enam kirgi ning osalejaskond suureneb. Inimestel on end soovi proovile panna ka keerulistes oludes.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Tänavusest aastast saab alguse aktiivne koostöö spordiüritusi korraldava organisatsiooni MTÜ Seiklushundi ja STIHL-i vahel! Koostöö eesmärgiks on lisada Eesti spordikalendrisse uusi ja huvitavaid võistlusi, mis pakuvad elamusi nii osalejatele kui ka pealtvaatajatele

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

STIHL on saekette tootnud aastakümneid, seepärast on need ka peenusteni arendatud ja pakuvad saagimisel parima lõpptulemuse. Näiteks on STIHLi ketid eelvenitatud, see tähendab, et uued ketid venivad esmasel kasutamisel minimaalselt või üldse mitte! Välja on töötatud ainulaadsed määrimisomadused nii ketile kui juhtplaadile, lisaks leitud parimad lõikenurgad ja tõstetud kulumiskindlust! 

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

STIHL seadmes õige kütuse kasutamine on kriitilise tähtsusega, et oleks tagatud selle turvaline ja efektiivne töö. Kõik STIHL bensiinimootoriga seadmed töötavad segukütusega vahekorras 1:50 (1 osa seguõli, 50 osa bensiini), ka neljataktilised 4-MIX mootorid. Teadmised õigest segukütuse valmistamisest, seguõlidest ning ka ketiõlidest on esimene ja kõige tähtsam samm oma seadme pikaealise ja tugeva tervise tagamiseks

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Kui oled soetamas endale uut mootorsaagi, siis tihti tekib küsimus, millist mootorsaagi valida. Oleme koostanud selle küsimuse lihtsustamiseks mootorsaagide tabeli, mille alusel lihtne otsustada ning mis toob välja olulised kriteeriumid, nüansid ning eelised!

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Vahel võivad ilmastikuolud olla päris ekstreemsed. Temperatuuride kõikumised, lumesadu või jää. Mootorsaag on loodud kõiki neid tingimusi taluma, kuid tõrgeteta töö tagamiseks on üksjagu soovitusi ja juhiseid, millele kindlasti tähelepanu peab pöörama. Mõrksõnadeks siin on talveasend, kvaliteetne seguõli ja ketiõli ning külmale ilmale vastav ketiteritus

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Saabunud külmade ilmade ja lumega tuleb saega metsas tööd tehes meeles pidada mõningaid tähtsamaid ettevaatusabinõusid. Väikeste lisahooldustega pakub Teie mootorsaag maksimaalset jõudlust isegi ekstreemsetel temperatuuridel. Samuti tuleb jälgida mõningaid ilmaga seotud ohukohti

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Talviseks õues töötamiseks õige riietuse valimine on üksjagu keeruline. Kihiti riietumine on see, mis tagab hea soojapidavuse ja enesetunde. Lisaks on sellisel juhul võimalik töö käigus riiete vahetus, kihtide eemaldamine või lisamine. Kõik sõltub töö iseloomust mida tehakse ja kui intensiivne see on. 

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Kui sa tahad oma perekonda ja sõpru erilisel puhul üllatada, siis miks mitte kinkida neile midagi päris oma kätega tehtut? Äkki just erakordne puidust ornament, mille sa oma kettsaega välja saagisid, ongi see õige valik? 

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Jõulud on taas uksele koputamas ja enamusel meist on küsimus, et mida jõuluvana või päkapikud sel korral tuua võiksid. Kui otsid jõuluks mõnd praktilist ja kvaliteetset kinki, siis STIHLi valikust leiab kindlasti põnevat ja tarvilikku

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Õiged hooldusvõtted ning originaalvarusad tagavad seadmete pikaealisuse, kasutajamugavuse ja keskkonnasäästlikkuse sest ainult sellisel juhul saab kindel olla, et kasutatav tehnika töötab laitmatult ja ei jäta töölist hätta

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Tanklast valmiskütuse soetamine oma parimas korras mootorsaele ei ole kaugeltki kõige õigem lahendus. Kõik mootorid ei ole ühesugused. Kompaktsed, kõrgete pööretega mootorid STIHL seadmetes nõuavad teistsugust lähenemist määrdeainete ja kütuste valimisel võrreldes näiteks tavaliste neljataktiliste mootoritega.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Stihl ja Rattamaratoni korraldajad on taas ühendanud väed, et  Tartu Rattamaratoni finišis kõikide ratturite kaherattalised sõbrad puhtaks pesta.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Eesti STIHL mudelivalikusse lisandus nüüd kõige suurem ja võimsam võsasaag STIHL-ilt. M-Tronic täiselektrooniline karburaator ning ErgoStart kergkäivitussüsteem standardvarustuses

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

VIKING 2.seeria väga hea hinna/kvaliteedi suhtega muruniidukid sobivad ideaalselt keskmise suurusega murupindade hoolduseks. Iseäranis hästi sobivad need sellistele pindadele, kus oluline on väga hea niidutulemus. Valikus on nii lükatavad, kui isevedavad muruniidukid. 

Loe lisa
Posted By Erik Jüriöö

20.-22. mail toimunud Türi Lillelaadal käis vilgas tegevus ning STIHL oli üks osa sellest oma metsa- ja aiatehnika väljapanekuga. Näidati selle hooaja uusi seadmeid ja jagati huvilistele väärt nõu.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Muruniiduki soetamine on alati olnud keeruline, kuna raske on leida ideaalset tasakaalu optimaalse võimsuse, mugavuse ning niidutulemuse vahel. Samuti on niidukid kas liiga igavad ja ebamäärase kujuga või vastupidi, liigagi silmatorkavad. Meil on aga nendele probleemidele ideaalne lahendus! VIKING 4. seeria muruniidukid MB 448 TX, 448 T ja 448 TC.

Loe lisa
Posted By Erik Jüriöö

Läinud reedel ja laupäeval Tartus Maamessil toimunud raievõistlustel xTREEm CUP 2016 Kevadkarikas oli Eesti parim veel juunioride klassis võistlev Team STIHL’I liige ja Läänemaa Metsaühistut esindav Jarro Mihkelson.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Uuenenud välimusega Team Ghost STIHL driftiautosid saab näha juba selle nädala teises pooles (21-23.04)Tartus toimuval Maamessil. Samuti saab kuulda, mis häält teevad vabalthingavad V8 võistlusmootorid ning mida kõige selle kohta on öelda neid kahte autot piloteerivatel meestel.

Loe lisa
Posted By Erik Jüriöö

Surnud murutaimed ning muud erinevad surnud taimeosad, umbrohi ja sammal muutuvad aja jooksul muruvildiks ning murupind jääb ilma hapnikuta. See jätab murupinnale koledad laigud. Muru õhutamine on üks edukas viis, kuidas lõpuks sellest probleemist vabaneda.

Loe lisa
Posted By Erik Jüriöö

Igaüks, kellel on kodus vähe suurem murupind, mida peab juba traktoriga niitma, on puutunud kokku järgmiste probleemidega: pikalt traktoril istumine on ebamugav ja koormav, sõidujälgedes jääb muru niitmata, kütusekulu on suur jms probleemid. VIKING murutraktorite juures on kõikide selliste probleemidega põhjalikult tegeletud ning niitmistöö on muudetud võimalikult mugavaks ja efektiivseks.

Loe lisa
Posted By Erik Jüriöö

Võimas, kuid samas kütusesäästlik puurseade professionaalidele, kes otsivad parimat! Pinnasepuur on mitmetes töödes asendamatu abiline ning ohutuse tagamiseks on STIHL pinnasepuur varustatud turvapiduriga.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

STIHL'i käsipritside valik on lai ja katab ära iga kliendi vajadused. Valikus nii käsipritsid põõsaste ja rooside pritsimiseks kui bensiinimootoriga pritsid profesionaalidele, kes pritsivad suuri alasid - kuusenoorendike kaitse metsaloomade eest.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Aias on alati midagi teha. Eriti kevad-suvisel hooajal. STIHL trimmerid ning rohu- ja võsalõikurid pakuvad igaks tööks vajalikku paindlikust. 

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

STIHL akutehnika kõige olulisem omadus on see, et üks aku sobib kõikidesse seadmetesse. Seega vähem juhtmeid, vähem asju, vähem muresid. Samuti on STIHL akutehnikal palju muid plusse, alljärgnevalt lühidalt tehnoloogiast ning mudelivalikust. Seega kui Sul on tekkinud küsimus, millist akusaagi, akutrimmerit või akupuhurit endale soetada, siis järgnev ülevaade annab valikuvõimalustest parema pildi.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Kvaliteeti hindavale kodukasutajale on STIHL survepesurite tootevalikus olemas mudelid RE88, RE 98, RE 109, RE 119, RE 129 PLUS. Nii mitme mudeli seast on raske leida seda kõige sobivamat. Järgnev artikkel peaks valiku tegemist olulisel määral hõlbustama.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

29.-30. detsembril toimus Tapa Väljaõppekeskuses Eesti kaitseväele kahepäevane metsatehnika koolitus, mis peamiselt keskendus mootorsaagidele. 

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Farron Tehnika Tegevjuht Airon Põlda võtab kokku 2015 aasta tipphetked ja kergitab 2016 aasta saladusteloori

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

STIHL sai alguse ühest mehest ja tema visioonist. Nüüd, ligi 90 aastat hiljem töötab STIHL grupis üle 14000 inimese, nende hulgas üle 400 disaineri ja inseneri. STIHL on pidevas arengus ja siiani pereettevõte, mis on väärtus omaette.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

VIKING saab nüüdsest hoobelda maailma kiireima murutraktori tiitliga. Facebookis nime all "WorldsfastestVIKING" on juba mitu kuud ringelnud info selle projekti kohta. Projekt, mis kujunes kiireimaks VIKING murutraktoriks, sai omale ka maailmarekordi maailma kiireima murutraktori osas, saavutades tippkiiruseks 215km/h!

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Kui Teil on oma mets või olemas mingisugune kogus ilusaid sirgeid ja terveid palke mida justkui ei raatsiks küttepuudeks teha, siis oleks mõistlik nendest toota puitmaterjali millest hiljem saab ehitada näiteks uue puukuuri, grillmajakese või miks mitte koerale uue hubase kuudi. Palgi tassimine saekaatrisse ja tagasi on aga ajamahukas töö, rääkimata selle kogu protsessi maksumusest. 

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Enda vigastamise oht mootorsaega on oluliselt väiksem, kui kõige pealmine riidekiht sisaldab peenkiududest turvakihte, mis saeketi külge sattudes blokeerivad veotähiku, peatades sellega saeketi liikumise. Kombineerides sellise turvakihi koos tugevate ja hingavate kangastega  pakub STIHL personaalset turvavarustust, mis on mugav kanda ning pakub samas ka suurt liikumisvabadust.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Esmaspäeval, 9. novembril kirjutasid STIHLi ja VIKINGi kaubamärkide esindaja Eestis Farron Tehnika OÜ ja Luua metsanduskool alla koostööleppele, mis pikendab juba toimivat koostööd veel vähemalt kolmeks aastaks.

 

Loe lisa
Posted By Mart Kelk
Kuidas sinu muruniiduk tegelikult talve üle elab? On mõned tähtsamad punktid, mida jälgida, et peale pikka talvist seismist muruniiduk kevadel ikka töövalmis oleks.
Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Et tagada trimmitamiili painduvus ja elastsus kasutamisel ning pikem vastupidavus, peaks see enne kasutusele võtmist imama endasse niiskust. Kõlab uskumatuna, kuid trimmitamiilide eluiga on võimalik pikendada lihtsalt seda vees leotades!

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Üks mitmest Luua Metsanduskoolis välja antavatest stipendiumitest on STIHL’i stipendium, millel lisatingimus – arvesse võetakse peale õppeedukuse ka õpilase tulemusi raiespordis. 

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Stihli abiga käivitatakse selle aasta Tartu Rattamaratoni finišis erakordselt kiire ja mahukas rattapesu aktsioon. Nimelt valmistab Stihl koostöös Rattamaratoni korraldajatega finišis ette 20 rattapesu kohta.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Sügiseks on paljud aiaomanikud olukorras, kus on kogunenud märkimisväärne hulk niidetud muru, puulehti, purustatud oksi ja aiajäätmeid jms kraami. Mida selle kõigega teha, kas kompostiks, aga kuidas?

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Sügis algab ja talv on ka üsna nurga taga juba, see tähendab algamas on saehooaeg. Praegu on paras aeg saag kuurist välja tuua ja hakata lõikama küttepuid või tegema muid saagimist vajavaid töid koduaias. Enne kui aga sae käima tõmbate, on mõistlik saag üle kontrollida, et see korralikult töötaks. Alljärgnevalt selleks mõned näpunäited.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

TOP10 Salla CUP tõi 22. augustil kokku Eesti ja lähiriikide parimad raiesportlased. Võistlustules olid kokku viie riigi esindajad ning parimate tulemused küündisid maailmaklassi tasemele. Võistlused võitis Leedu esindaja Romas Balciunas.

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

Uus väga madala müratasemega oksapurustaja naabritega tervisliku suhte säilitamiseks.

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Mõned murulapid peavad suvel taluma suurt koormust, näiteks pidev tallamine, suur kuumus või mõned aiapeod. Praegu on õige aeg oma murulapi jaoks taas midagi head teha ning hakata neid laastustöid parandama

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Team Ghost STIHL tegi nädalavahetusel toimunud driftivõistlustel supertulemuse

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

Kasta, niida, kasta, niida, vahepeal väeta - kas nii lihtne see suvine muruhooldus ongi? Kuidas säilitada ilus muruvaip ka palavate suveilmadega ning milliseid töövõtteid selleks kasutada? Miks on multsimine kasulik ja mida see endast kujutab? Milline on õige niitmiskõrgus?

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

2015. aastal algas STIHL’il uus ja tegus koostöö Eesti suurima rahvaspordi ürituste sarjaga – Tartu Maratoni Kuubik.

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

Kevad käib aina pikemalt üle taevakaare ja niiduhooaeg tuleb mühinaga aina lähemale ja lähemale. Niita on võimalik vikatiga, trimmeriga, niidukiga, aga kõige mugavam ja kiirem on seda teha ikkagi murutraktoriga. Käesoleva artikliga pakumegi informatsiooni VIKING murutraktorite osas, tehes otsustamise ja valimise lihtsamast lihtsamaks.

Loe lisa
Posted By Erik Jüriöö

Mida teha siis, kui näiteks suurema tormiga on metsas maha murdunud ilus pikk ja sirge kuusk, mida justkui ei tahaks lihtsalt halgudeks lõhkuda ja ahju alla visata? Samas aga oleks vaja puukuurile uued seinad teha või mõlgub mõttes väikse grillmajakese ehitus.

Loe lisa
Posted By Erik Jüriöö

Teeme intervjuu metsandusettevõtte omanikuga, kelle juhendamisel on igapäevaselt võsalõikustöödele keskendunud 100 töötajat. Nii suure mahu juures annab seadmete korrektne hooldamine olulise võidu. Sellise kokkuhoiu saaksid ka enda seadme hooldamisega saavutada. Intervjuu annab Haarwood OÜ omanik Ergo Haar.

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

Team Ghost STIHL on ettevalmistused 2015 aasta hooajaks uskumatult tõsiselt ette võtnud. Oma positiivse emotsiooni jagamiseks panime kokku väikese ülevaate.

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

Eesti Metsatööstusettevõtete XVII korvpalliturniiri võitis Luua Metsanduskool

Loe lisa
Posted By Mart Kelk

STIHL ja Team Ghost driftimeeskond jätkavad 2014 aastal alustatud koostööprojekti ka 2015 driftihooajal

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

Tulemas on talvepaus tööriistakuuris, kuid kuidas olla kindel, et Teie aia- ja metsatehnika on talviseks tööpausiks valmis. Pakume Teile sügisese hoolduskampaania käigus, mis toimub ajavahemikus 15.09-30.11, ideaalse lahenduse oma STIHL mootorseade talviseks seisuperioodiks ette valmistada.

Loe lisa
Posted By Erik Jüriöö

Erinevatel aiatöödel tekib alati päris suur hulk taimejäätmeid, millega ei osata midagi peale hakata ja mis raiskavad lihtsalt väärtuslikku aiaruumi. Mida oleks kõige õigem teha selliste aiajäätmetega, nagu niidetud muru, puude ja põõsaste lõikmed, lehed ja närtsinud lilled?

Loe lisa
Posted By Erik Jüriöö

Eelmisel aastal Vilniuses, üle-eelmisel Riias ning nüüd on kord Tallinna käes! 

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

23. augustil toimub Eesti raiespordihooaja viimane võistlus – Hummuli CUP 2014

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

Pärnus selgub Eesti raiemaailmameistrivõistluste koondis, mis esindab Eestist Šveitsis!

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

Luua Metsanduskooli õppurid on raiespordis Euroopas teisel kohal

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

Adrenaliin, kiirus, täpsus ja mänguilu ei ole STIHL Eesti meeskonnale olnud kunagi võõrad, aga nüüd keerame veelgi pöördeid peale!

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

Aiapidajatel tekib tihti küsimusi seoses muru õige hooldamisega ning levinud on probleem sambla levimisega. Siinkohal oleme kirja pannud olulised põhitõed, mida järgides saate enda aeda tekitada ilusa ja elujõulise murukatte ning tõrjuda sambla levikut.

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

Kutsume Sind külastama STIHL messiboksi Maamessil 24-26.04.2014

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

STIHL on endale eesmärgiks võtnud suuna, kus soovime pakkuda parimat hooldust ja kaubavalikut olenemata piirkonnast, kus lõppklient asub. Selleks oleme uuendanud ja avanud STIHLi konseptsioonile vastavaid müügipunkte. Siinkohal anname mõningatest uuendustest ülevaate

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

Kuna küttepuude hind pidevalt kallineb, siis on mõistlik teha oma küttepuud ise. Küttepuid ise tehes, avastate nii mõnegi positiivse külje, millele võib-olla varem mõelnud pole. Järgneva artikliga anname põgusa ülevaate küttepuude saagimise ja selleks vajalike vahendite osas.

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

Peale mootorsaagide, võsalõikajate ja muruniidukitega töötamise, tegeleb STIHL ja Luua Metsanduskool ka spordiga. Selleks korraks on Metsatööstuse Korvpalliturniir läbi ja tulemused selgunud!

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

STIHL maksab Luua Metsanduskooli õpilasele Jarro Mihkelsonile heade raie- ja õppetulemuste eest stipendiumi!

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

Luua Metsanduskoolis avati teisipäeval (10.09.2013) STIHLI tehnikaga sisutatud saeõpetuse klass.

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

Koostöös Luua Metsanduskooliga viisime läbi 9-10. septembril STIHL koolituse edasimüüjatele Luua Metsanduskooli ruumides.

Loe lisa

Tags:

Posted By Airon Põlda

STIHL on Eesti Raiemeistrivõistluste suurtoetaja ning seoses sellega edastame Elvas 29.06.2013 toimunud raievõistluste kokkuvõtte

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

Farron tõmbas oma 2013 aasta demodele joone alla Pärnu Hansapäevadega

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

Vastseliina Maarahvalaadal oli Farron oma esindusega väljas. Lisaks toimus köie tõmbamise võistlus, mille STIHL tiim võitis!

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

Farron ja Kuressaare edasimüüja AKV Ekspert kinkis tulekahjus kaotanud mehele Tõnu Angerile korraliku mootorsae ja varustuse, et mees saaks oma kodu taastama asuda!

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

Türi lillelaat on avatud! Saeraamide demod, niidukite, murutraktorite, oksapurustajate, pesurite tutvustus ning puukujude saagimine. 

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

Farron on oma meeskonnaga Luige kevadlaadal väljas. Kohapeal hulgeliselt ilusaid puukujusid, vigursaagimist, aia- ja metsatehnikat ning saeraamid.

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

04.05.2013 oli STIHL meeskond Elvas klientidele infot jagamas. Lisaks allkirjastasime 2013-2014 raievõistluste hooaegade ja raiemaailmameistrivõistluste sponsorlepingu suurtoetajana.

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

Farron osales 18-20.04.2013 Maamessil!

Siin väike ülevaade meie tegevustest.

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

Tagamaks parimat teeninduse kvaliteeti korraldame edasimüüjatele regulaarselt müügi- ja tootekoolitusi.

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

Raievõistluste hooaeg on peagi algamas ning avalöök tehakse juba Tartu Maamessil 19-20. Aprill. 2013

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

VIKING muruniidukid MB 253 ja 253 T - lihtne niitmine ja suurepärased tulemused soodsa hinnaga!

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

Uus kauaoodatud Viking murutraktorite T4 seeria on nüüd Eestis! Lähemalt saad tutvuda uute traktoritega meie kodulehel või minnes edasimüüja kauplusesse.

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

Farron Tehnika OÜ allkirjastas reedel, 11.01.2013 Luua Metsanduskooliga pikaajalise koostöö tulemusena raamlepingu, et anda omapoolne panus noorte metsandushuviliste arengusse.

Loe lisa
Posted By Airon Põlda

Sorteeri:

Loodud Lisaja