STIHL COMPACT akutoodete seeria sobib ideaalselt hobikasutajale oma aias enamiku hooldustööde tegemiseks. Valikus on neli masinat ja kaks erineva võimsusega akut. Eriti mugava lahendusena on need saadaval ka tervikliku komplektina ehk masinaga on aku ja laadija juba kaasas. Nagu eeskujuks olevas PRO seeria tootevalikus, on lähitulevikus ka COMPACT tooteseeriasse lisandumas mitmeid uusi ja huvitavaid akuseadmeid.

Sirvi COMPACT akutoodete tutvustust siit


STIHL PRO akutoodete seeria on juba nõudlikumale kasutajale, kas profikasutajale ehitussektoris, spetsialistile maastiku- ja kommunaalhoolduses või nõudlikule kasutajale koduses majapidamises. PRO akutoodete seeriat iseloomustab innovatiivne ja tark liitiumioon akude tehnoloogia, mis tagab akude pika tööaja ja lühikese laadimisaja koos aku pika elueaga. STIHL PRO akutoodete valikus on seadmeid alates mootorsaagidest kuni ketaslõikuriteni.

Akutooted PRO seeria

Loe meie varasemat artiklit PRO seeria toodete kohta siit

STIHL COMPACT ja PRO akuseeria tooted on vaiksed, tõhusad, mugavad, kerged, võimsad, lihtsad ja mis kõige tähtsam - keskkonna- ja kasutajasõbralikud.

 

Akutooted
Tutvu COMPACT seeria toodetega
 Akutooted
Tutvu PRO seeria toodetega
akutoodete lisavarustus
Tutvu akutoodete lisavarustusega