Muruniiduk MB 253 T


Lihtne niitmine ja suurepärased tulemused

MB 253 on kõik, mis iseloomustab tõestatud VIKINGi kvaliteeti: jõuline disain, intelligentne tehnoloogia, ergonoomilisus, usaldusväärne mootori jõudlus ja kõrge kvaliteet. Lõikelaiusega 51 cm, hea manööverdamisvõimega muruniiduk saab hakkama keskmise suurusega muruplatsidega kuni ca. 1800 ruutmeetrit. Tänu oma kergele kaalule on masinat lihtne lükata ja manööverdada. MB 253 T mudeli puhul teeb niitmise veelgi lihtsamaks vedav tagasild.

Olgu see siis keskmise või suurema suurusega aed, ootused muruniidukile jäävad samaks. Seetõttu seab VIKING kõrged ootused kõigile oma muruniidukitele. Funktsiooni ja käsitsuse poolest on VIKING 2 seeria MB 253 võrdne VIKINGi kõrgema seeria niidukitega ja muljet avaldava hea hinna / võimsuse suhtega.

Funktsionaalse aiaabilise arvukad üksikasjad kajastavad premium brändi tootja teadmisi. Palju praktilisi lahendusi, arenenud tehnoloogia ja kõrge kvaliteet teevad sellest niidukist usaldusväärse partneri. Vastupidav terasplekist korpus ja jõuline Kohler OHV mootor tagavad pika tööea ja tõrgeteta niitmise. Eraldi mainimisväärt on ka topeltlaagritel rattad. Need vähendavad veeretakistust ja hoiavad niidukit niitmisel sirgjoonel. Kergeks käivitamiseks on Kohler mootorid varustatud “Smart Choke” funktsiooniga, ehk puudub vajadus käivitamisel kasutada eraldi tooreklappi.

Kõrge tõstejõuga tera loob atraktiivse lõiketulemuse

Hea manööverdusvõimega niiduk  tagab lihtsa liikumise piirete ja takistuste vahel. Selle 51cm laiune lõige võimaldab kiire ja vaevatu niitmise. Spetsiaalsed kõrge tõstejõuga terad tekitavad atraktiivse lõiketulemuse. Need terad tekitavad tugeva õhuvoolu, mis tõstavad rohu sirgelt üles ning libled lõigatakse puhtalt läbi. Muru kogutakse kogumiskastii, mille mahtuvus on 55 liitrit. Lõikekõrgust saab kiiresti ja lihtsalt reguleerida seitsmes võimalikust seades 25-75 millimeetrit. Kõigi nelja ratta kõrgust saab reguleerida tsentraalselt.

Tüüpiliselt kõikidele VIKING niidukitele on ka sellel masinal mugav puhastusasend: masina saab kallutada vertikaalasendisse. Murujäägid saab seejärel kergesti eemaldada.  Kokku klapitav juhtraud teeb niiduki transportimise lihtsaks ja talvisel hoiustamisel vähe ruumi nõudvaks.

 


Teised uudised