Võimas! 35 N puhumisjõuga võib STIHL BR 700 puht arvutuslikult hoida õhus 3,5 kg lehti - rohkem kui ükski teine STIHL puhur. Nii saab kevaditi ja sügiseti lehed kiiresti ja puhtalt kokku puhuda - isegi niisked lehed saavad kergesti ära koristatud. Seega sobib BR 700 eelkõige kasutamiseks suurtel pindadel, nagu näiteks avarad parkimisplatsid, taluõued, pargid, haljasalad. Selleks vajamineva energia annab jõuline 4-MIX-mootor, mis veenab töötamisel väikese kütusekuluga ja meeldivalt kõlava heliga. Vaatamata muljetavaldavale võimsusele kaalub seljas kantav seade 10,8 kg - ja osutub seega omas klassis kergeimaks.

 

Ergonoomiline tööriist

BR 700 on lihtne kohandada vastavalt töötaja vajadustele, sealjuures säilib ergonoomika. Mugava ja samaaegselt ka tõhusa töötamise tagamiseks on puhumistoru pikkus astmeteta reguleeritav - vahekaugust maapinnaga saab silmapilguga reguleerida nii, et õhuvool saaks maksimaalselt toimida. Samuti on käepideme positsioon tööriistade abita kohandatav. Tulemuseks on kasutajale perfektselt kohandatud tööriist ja sellest tulenevalt optimaalne puhastustulemus ning pingetest vaba kehahoiak. Lihtne kohandamine on eeliseks eelkõige seal, kus puhurit jagavad mitu kasutajat.

 

Lehepuhur BR 700

Kerge kaal raskete lehtede jaoks: 35 N puhumisjõu abil saab 10,8 kg kerge puhuriga BR 700 isegi niiskeid lehti puhtalt kokku puhuda.

 

Kasulikud funktsioonid mugavaks töötamiseks

Üks täiendav kasulik funktsioon professionaalseks kasutamiseks on astemeteta käsigaas, mida saab fikseerida gaasihoova lukustuse abil. Kasutaja ei pea enam pidevalt käsitsi „gaasi andma“, mis võtab käelt olulise pinge maha just pikemate tööfaaside korral. Kõigis STIHL puhurites end õigustanud funktsioonid on kasutusel ka BR 700 puhul, mis garanteerib kandemugavuse ja minimaalse koormuse. STIHL vibratsioonivastane süsteem vähendab vibratsiooni käepidemel ja seljal, laiad õlarihmad, suurepinnaline seljapolster ja polsterdatud vöörihm jagavad kaalu optimaalselt ja annavad täiendava kasutaja mugavuse.

STIHL BR 700

Kerge kaal raskete lehtede jaoks: 35 N puhumisjõu abil saab isegi märgi lehti puhtalt kokku puhuda

Käepideme asendi muutmine on kiire ja lihtne. Puhumistoru pikkust ning käepideme asendit saab kasutaja STIHL BR 700-l tööriistade abita enda jaoks kohandada.

 

Tehnilised andmed

Bensiinimootoriga lehepuhur BR 700

Mootori tehnoloogia:

STIHL 4-MIX

Mootori töömaht (cm3):

64,8

Võimsus (kW):

2,8

Kaal (kg):

10,8

Helirõhu tase (dB(A)):*

101

Müratase (dB(A)):*

107

Vibratsioon
käepidemel (m/s2):**

2,5

Õhuvool (m³/h):

1550

Õhukiirus (m/s):

74

Puhumisjõud (N):

35

Varustus

Reguleeritava pikkusega puhumistoru, käepideme asendi reguleerimine tööriistade abita, käsigaas,
automaatne õhuklapi sulgemine

* K-faktor RL 2006/42/EÜ järgi = 2,5 dB(A)

** K-faktor RL 2006/42/EÜ järgi = 2 m/s

Mine toote lehele